Motorola, ultra dayanıklı cep telefonlarını çok yakında yeniden piyasaya süreceğini duyurdu

Bu noktada hala hatırlayanlar olacaktır. Motorola Defy, Amerikan şirketi tarafından yaratılan en son ultra dayanıklı terminallerden biri artık Lenovo’ya ait ve bu da tarihteki ilk su geçirmez akıllı telefonlar.

Ve yüksek dirençli terminaller kategorisindeki son Motorola terminalinin gelişinden bu yana yıllar geçmesine rağmen, firma karar verdi. şansını tekrar dene ile bir ittifak yoluyla bu segmentte Bullitt Şirketi, cihazlar oluşturma konusunda uzmanlaşmış sağlamlaştırılmış.

Şirketin en yeni ultra dayanıklı terminallerinden biri olan Motorola Defy.

Moorola’nın ilk dayanıklı cep telefonları ilk çeyreğin sonunda gelecek

Bir basın açıklaması ile her iki şirket de Motorola mührü ile akıllı telefonlar geliştirmeyi ve pazarlamayı amaçladığı ittifak.

Bu ittifakın Bullit’in deneyimini Motorola’nın cihaz kataloğuna dahil etmesine izin vereceğini belirtiyorlar. Bu anlamda şunu belirtmekte fayda var. Bullitt, 11 yıldır bu tür cihazların geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır..

“Motorola cep telefonunu icat etti ve dünyanın en ikonik markalarından biri olmaya devam ediyor. Motorola’nın dayanıklı telefon portföyünün oluşturulmasında bize güvenmesi, Bullitt’te son 11 yılda oluşturduğumuz olağanüstü işin bir göstergesidir.”

Bullitt ve Motorola

Bullitt ve Motorola, ultra dayanıklı telefonlar oluşturmak için ortak oluyor.

Biz bilmiyoruz ilk yeni Motorola terminali ne olacak Bullitt teknolojisi ile donatılmıştır. Bildiğimiz şey, öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyecek: firma bunu belirtiyor. Motorola’nın yeni dayanıklı telefonları bu çeyreğin sonunda duyurulacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Motorola’nın ultra dayanıklı cep telefonlarını çok yakında yeniden piyasaya süreceğini duyurduğu giriş, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…