Motorola G30 ve Moto E7 Power, tasarımlarını ve kesin özelliklerini doğruluyor

Motorola, yılın bu ilk aşamalarında çok fazla faaliyet gösteriyor ve yeni üst düzey terminali Motorola Edge S’yi tanıttıktan sonra, şimdi sıra geldi. iki yeni terminal ile orta sınıfhem tasarımını hem de özelliklerini zaten onaylayabildiğimiz: Motorola G30 ve Moto E7 Güç.

Alman medya kuruluşu Winfuture’da yayınlanan bilgileri çoğaltan GSMArena’nın bize söylediği gibi, zaten o kadar çok şey biliyoruz ki Motorola G30 ve Moto E7 Power’ın özellikleri olarak nihai tasarım.

Motorola G30, Lenovo yan kuruluşunun iki yeni orta sınıf terminalinin en güçlüsü olacak

Moto E7 Power: çok rekabetçi bir fiyata iyi performans

Motorola’nın bu 2021 için giriş seviyesi terminalinin ilk resmi fotoğrafları, Moto E7 Gücüdaha önce sızdırılan estetiği onaylayın ve dikey kamera modülü sırtının sol üst köşesinde bulunur ve bir damla çentik bu cihazın ön tarafını taçlandırıyor.

Spesifikasyonlarına gelince, bu terminalin bir HD+ çözünürlüğe sahip 6,5 inç LCD ekranbir Mediatek işlemci helyum G25 buna 2 veya 4 GB RAM eşlik edecek ve 32 veya 64 GB dahili depolamamicroSD kartlarla genişletilebilir.

İki renkte Moto E7 Power: kırmızı ve mavi

İki renkte Moto E7 Power: kırmızı ve mavi

Fotoğraf düzeyinde, bu akıllı telefon iki arka kameradan oluşan bir modüle sahip olacak. 13 MP’lik bir sensör ve 2 MP’lik başka bir sensör, buna bir led flaş ve aşağıdakilerden oluşan bir ön kamera eşlik edecek. tek bir 5 MP sensör.

Ek olarak, bu Moto E7 Power’ın bir pili olacak 5.000 mAharkada bulunan bir parmak izi okuyucusu ve üstte 3,5 mm kulaklık jakı bulunan.

Bu terminal çok çarpıcı iki renkte sunulacak: mavi ve kırmızı ve Avrupa’da 150 Euro’luk bir fiyat.

Motorola G30: En çok satan olmak için gereken her şeye sahip

Motorola G30, her ikisini de bulabileceğimiz bir arka kısımla sızdırılan estetiği de doğruluyor. 4 odacıklı dikdörtgen modül bir parmak izi sensörü ve sahip olduğu bir ön kısım gibi, Moto E7 Power gibi, damla çentik ön kameranızın bulunduğu yer.

Motorola G30'un tasarımı bu.

Motorola G30’un tasarımı bu.

Daha önce bahsettiğimiz bu terminal, HD+ çözünürlüğe sahip 6,5 inç IPS ekranbir işlemci Qualcomm Snapdragon 6624 veya 6 GB RAM belleğinin iki versiyonu ve dahili belleğin iki versiyonu 64 veya 128 GBmicroSD kartlarla genişletilebilir.

Arkadaki fotoğraf modülünden oluşacaktır. 64 MP ana sensör, 8 MP ultra geniş açılı sensör, 2 MP makro sensör ve 2 MP derinlik sensörü. Ön kamera kendi adına tek bir 8 MP sensör Selfie’ler ve görüntülü aramalar için.

Diğer özelliklere gelince, bu Motorola G30 5.000 mAh pil3,5 mm kulaklık jakı, USB Type-C bağlantı noktası, Mobil ödemeler için NFC bağlantısı ve işletim sistemi olarak Android 11.

Daha fazla bilgi: Motorola Nio’nun zaten bir adı var: Adı Moto G100 olacak ve masaüstü modunu içerecek

Motorola G30’un resmi görsellerde görülen siyahın yanı sıra hangi renklerde satışa sunulacağını veya piyasa fiyatının ne olacağını hala bilmiyoruz ancak tüm söylentiler bunu gösteriyor. hem bu model hem de Moto E7 Power çok yakında tanıtılacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Motorola G30 ve Moto E7 Power, son tasarımlarını ve özelliklerinin ilk kez Andro4all’da yayınlandığını doğruladı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…