Motorola: 2021’de satın almaya değer beş cep telefonu

Motorola, cep telefonu üreten farklı şirketlerin en yüksek noktaları arasında yer alıyor. İçinde bulunduğumuz yıl için uzun bir aradan sonra ilk kez geniş bir çeşitlilik gösteren bir kataloğa sahiptir. Katlanan telefonların yeniliklerini getiren markalardan biri olmakla başlayarak kuşkusuz. Tabii ki, o belirli cep telefonu bu listede.

Motorola Edge+

Motorola’nın 2021’in başındaki öncülerinden biri. Edge +, Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisi ve 5G ile uyumluluğu ile öne çıkıyor. Ayrıca kavisli geniş OLED ekranı için. Cihazın RAM’i etkileyici bir 12 GB ve 256 depolama kapasitesine sahip. Andro4Şimdilik Android 10 işletim sistemi ile gelen tüm detaylar.

RAZR Motosiklet

Çok fazla giriş yapmadan, hemen markanın yeni katlanır telefonlarından birinden bahsetmemiz gerekiyor. Geçmişi, bugünü ve geleceği birleştiren Moto RAZR. Detaylandırmaya değer özellikler sunar.

Ekran, önce konuşmanız gereken şeydir. Esnek bir OLED’e sahiptir. Normal durumda boyutu 6,26 inçtir, ancak daha sonra 2,6 daha büyür. Elbette 5G uyumluluğu var ve Snapdragon 710 ile geliyor.

RAZR Motosiklet

Motorola G9

Latin Amerika’da katıldığımız her Motorola mağazasında satışta. Şirketin sahip olduğu fiyat / kalite oranı açısından en iyisidir. İşlemcisi güçlü (Snapdragon 730F) ve belki de yalnızca bir ayrıntı bulunabilir: RAM’i. Sadece 4GB var ve bu biraz zaman alıyor. Ancak, 128 GB depolama alanı ile bunları telafi ediyor.

Moto G9

OneFusion Plus

Motorola One Fusion Plus, ön kamerası olarak elimizde olduğu için dikkat çekiyor. Ekranda herhangi bir delik kaplamaz ve bu alışılmadık olmasına rağmen çok kullanışlıdır çünkü boşa yer kalmaz. Ekipmanın sahip olduğu 6,5 inç, onu kullanmak istediğiniz her şey için tamamlandı. Oynamak, kaydetmek veya sohbet etmek için bir Full HD LCD’dir.

OneFusion Plus

Moto G 5G Artı

Son olarak yukarıda sayılanların en iyi özelliklerini bir araya getiren bir cep telefonundan bahsedelim. Ancak akrabalarının aksine, çok daha ucuzdur. Aslında, yukarıda belirtilen portal, bugün Motorola’nın (yüksek kalite) en ucuzu olduğunu detaylandırıyor.

Android 10 ile geliyor ve Motorola’nın piyasadaki orta sınıf cep telefonları arasında yerini geri kazanma taahhüdü.

Moto G 5G Artı

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…