‘Mortal Kombat’ın Fragmanı: Video oyunu, ninja klanları, büyücüler ve ölümlerle dolu bir uyarlamayla sinemaya geri dönüyor

1992’de video oyununun yaratılmasından bu yana geçen zamana ve destanın irfanının devam filmleri, uyarlamalar ve her türlü tekrarlarla aldığı dönüşlere rağmen, franchise’da bir dönüm noktası olduğu açık: taksitler X ve onbirinci, karizmatik ama sınırlı bir dövüş oyununu türün şu anki hit oyununa dönüştürdü.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0e/3e/a2/602e91504bd22fd02f/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4d/52/a4/602e915e4bd22fd04c/original/mortal-kombat-2021-trailer.jpeg»}

mantıklıydı bir franchise’a olan ilginin yenilenmesiyle (herhangi bir zamanda tamamen sönmemiş olan ilgi, kabul edilmelidir)), yeni bir film uyarlaması başlatıldı. Simon McQuoid’in yönetiminde ve senaryo yazarı Dave Callaham’ın (‘The Expendables’, ‘Wonder Woman 1984’, ‘Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings’) bulunduğu ‘Mortal Kombat’ iyi bir oyun için hazır. ölüm (veya yüz germe). 16 Nisan’da sinemalarda ve HBO Max’te aynı anda gelecek.

Yeni karakterler, eski düşmanlar

Bu yeni yapım hakkında bildiğimiz her şey fragmanda görünüyor: kahramanı geleneksel dövüşçülerden biri değil, yeni bir kahraman, Mortal Kombat ejderha logosu dövmeli gördüğümüz Cole Young. Fragmanda ayrıca Sonya Blade, Goro veya Mileena gibi ilk kez açıklanmayan karakterleri de görüyoruz.

'Mortal Kombat 11', analiz: Dövüş oyunları destanını Olympus'a geri getiren harika bir oyun

İç organlar festivali ve oyunun ampütasyonları beklendiği gibi, Fragmanda görünmüyor, ancak normalden daha yüksek dozda vahşiliğe sahibiz. Ve Warner’da ne görmek istediğimizi bildikleri açık: Sub-Zero ve Scorpion’un ninja klanları arasındaki çatışma, iyi koreografi ve siber eşekler, kem gözlü büyücüler ve birçok farklı duruş arasındaki o imkansız karışım. tam dövüş. Vücudumuz yeni bir ‘Mortal Kombat’ için hazır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ‘Mortal Kombat’ın Fragmanı: Video oyunu, ninja klanları, büyücüler ve ölümlerle dolu bir uyarlamayla sinemaya geri dönüyor aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…