Mobilden mi çiziyorsun Bu Samsung uygulaması tam size göre (yeni güncellendi)

Cep telefonunuz veya tabletinizle çizim yapıyorsanız ve en yeni Samsung Galaxy Note veya Galaxy Tab’lardan birini deneme fırsatınız olduysa, bunu bileceksiniz. Güney Koreli devin yıldız uygulamalarından biri de PENUPbir çizim uygulaması ile bir sosyal ağ arasında kalan bir gelişme ve bu çoğu sanatçıyı memnun etmek için tasarlandı galaksinin.

Aslında, sadece sahip olmayacağımız kendimizi veya çocuklarımızı eğlendirmek için şablonlar boyama Birlikte kalem doğrudan ekranda, ancak biz de sıfırdan çizmeyi öğren onun ile ‘canlı çizim’ veya çektiğimiz bir fotoğrafın arka planını boyayın ve hatta kullanıcı topluluğu zorluklarını tamamlayın en çekici sosyal bileşenle… PENUP çok güçlü bir uygulama!

Samsung’un PENUP uygulamasıyla içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarın.

Ve şüphesiz, görünen o ki, Samsung bunu fark etti. One UI deneyiminize değer katmak, PENUP gibi uygulamalarla başlarS-Pen’in değerini artırmak için doğmuş ama şimdi herhangi bir cihaz için ücretsiz olarak kullanılabilir Google Play’de, Android 6.0 veya üzeri bir cep telefonumuz olduğu sürece.

Daha fazla bilgi: Samsung’un İnternet Tarayıcısında Google Chrome’da Olmayan 7 Şey

Ayrıca Android Police’den de beklediğimiz gibi Samsung’dan bir yayınlamışlar. PENUP’ın yeni ve uzun zamandır beklenen versiyonukadar önemli iyileştirmeler ile katman desteği ile geliştirilmiş çizim arayüzü ve renklendirilecek çizimleri bulmak için kullanımı daha kolay bir galeri.

Genel anlamda gerçek şu ki PENUP’ın yeni versiyonu estetik olarak çok fazla farklılık göstermese de katkı sağlamıştır. profesyonel kesim geliştirmeleri aşağıda belirtilenler gibi şaşırtıcı derecede çok aktif bir kullanıcı topluluğundan öneri yakın zamana kadar Samsung’un Galaxy Note ailesine özel olan bir uygulamada.

En iyi yanı, yeni katman aracına erişmenin bir o kadar kolay olmasıdır. alttaki gezinme çubuğundaki simgeye tıklayın, seviyeyi büyük ölçüde yükseltmek, böylece çoğu sanatçı daha sonra doğrudan uygulamada paylaşılabilecek kreasyonlarını geliştirebilir. Daha ne, katmanlar yeniden düzenlenebilir, kilitlenebilir ve hatta gizlenebilir bir düğmeye dokunarak.

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bahsettiğimiz gibi, bir de ekledik işlevine adanmış yeni sekme ‘Renk’ ana menüdeşimdi bile sunuyor yetişkin kitap sayfaları sadece evin en küçüğünü değil, kendimizi eğlendirebileceğimiz.

çok olacak bu eskiz galerisinde gezinmek daha kolay en yeni, en popüler ve ayrıca belirttiğimiz bu kitaplar dahil olmak üzere en üstte yeni seçeneklerle boyamaya hazır.

Denemediyseniz ve çizmeyi seviyorsanız, Galaxy Note’unuz olsun ya da olmasın PENUP’ı indirmek için zaten zaman ayırıyorsunuz. Her durumda, Samsung S-Pen ile kullanımı belki de en çok tavsiye edilen ve hoş bir deneyim… İşte size bir link bırakıyoruz!

Daha fazla bilgi: Samsung’un Samsung Galaxy S21’in fiyatını düşürmesinin nedeni

Daha fazla bilgi | Samsung PEN-UP

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • realme Buds Air 2, analiz: tüm cepler için gürültü engelleme
  • Samsung Galaxy A52 5G incelemesi: çok daha az parayla üst düzey bir deneyim
  • realme 8 Pro incelemesi: 108MP kamerasıyla fotoğrafçılık çıtasını yükseltiyor
  • OnePlus 9 Pro incelemesi: Hasselblad, neredeyse mükemmel bir akıllı telefona son dokunuşu yapıyor
  • OnePlus 9, analiz: küçük kardeşe bahse girmek için her zamankinden daha fazla neden
  • Huawei FreeBuds 4i, analiz: tasarım, ses ve pil, (neredeyse) mükemmel ekip
  • Samsung bir iPhone yapmak istediğinde Samsung Galaxy Alpha’yı hatırlamak
  • Sony Xperia 5 incelemesi: farklı bir formatta eksiksiz bir akıllı telefon

Giriş Cep telefonunuzda mı çiziyorsunuz? Bu Samsung uygulaması sizin için mükemmel (yeni güncellendi) ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…