Mobil Uygulamalar Vardiya takvimini düzenlemek için en iyi uygulama veya program hangisidir?  Bugün yapacak o kadar çok şey varken normal…

Mobil Uygulamalar Vardiya takvimini düzenlemek için en iyi uygulama veya program hangisidir? Bugün yapacak o kadar çok şey varken normal…

Günümüzde yapılacak çok iş olduğundan, işteki ve görevlerdeki vardiyaları organize etmenin sıkıcı hale gelmesi normaldir. Bu nedenle, bu kadar çok teknolojik gelişme arasında ve bu kadar çok Uygulamanın varlığı ile merak etmek mümkün mü? iş ve görevleri düzenlemeye yardımcı olacak biri olacak.

Gün içinde yapılması gereken her şeyi kontrol altına alarak düzenlemeye yardımcı olan uygulamalar var. Ve bu uygulamaların çoğu takvim şeklinde tasarlanmıştır. bu şekilde onu kullanan herkes günlük işlerinde düzenli kalabilir sadece cep telefonunuza bir uygulama indirerek.

Uygulamaları organize etmek için kullanmak son zamanlarda çok moda, çünkü fiziksel ajandalar ve takvimler, onları kullananlara yardım sağlayan daha fazla uygulama çıktıkça zamanla eskidi. Bu nedenle, aşağıda bir dizi uygulama adlandırılacaktır. iş vardiyalarını organize etmek için en iyisi.

bir programı takip eden insanlar

GroupCal: Çalışma Takvimi

Birlikte organize edilecek uygulamalar grubunda Google Play’de en yüksek puan GroupCal: İş ve aile takvimi. Bu uygulama çok çekici bir tasarıma ve hoş renklere sahiptir. Genel olarak görevlerini, işlerini ve zamanlarını kontrol altında tutması gereken kişilere temel yardım sağlar.

Çoklu seçim veya hızlı mod gibi bölümleri olan kullanımı kolaydır. Bu, kullanıcının etkinliklerini mümkün olan en rahat şekilde planlamasına yardımcı olur. Özel özelliklerinin bir parçası olarak, uygulama aynı zamanda Gmail ile senkronize edildibunun için platforma kendi hesabınızdan veya içinde bir e-posta oluşturarak erişmeniz gerekecek.

Kullanıcılar sürücü bulutuna kademeli olarak çeşitli yedek kopyalar alabilecekler, bu seçenek cep telefonlarını değiştirmek veya telefonu sıfırlamak durumunda çok yardımcı oluyor. Ek olarak, takvimler yeniden düzenlenebilir ve not ekle.

vardiya takvimi

En seçkin uygulamalardan bir diğeri Google Oyun dır-dir vardiya programı. Bu uygulama yıllardır var ve birçok kullanıcıya yardımcı oldu. Tasarımı, gününü esnek bir programla düzenlemesi gerekenler için yapılmıştır.

Uygulamada oluşturulan vardiyalar, yapılandırılabilen vardiyalardır. Herhangi bir kullanıcı kontrolü ele alabilir, ayrıca, Görevleri yeniden düzenlemenizi sağlar süreksiz iş vardiyaları olduğunda.

Bu uygulama, kullanıcıların kendilerini daha iyi bir şekilde organize etmelerini sağlar, çünkü birçokları için çalışma saatlerini düzenlemek ve ayrıca çalışmak için harcadıkları saat sayısını kontrol etmek zordur. İyi bir organizasyon olmadan çalışmakla çok meşgul olmak strese neden olabilir.

bir takvimde insan çizimi Google Play’de düzenlemeye çok yardımcı olan iki olağanüstü uygulama seçildi. Uygulamaların kendi kullanıcılarına sunduğu araçlar sayesinde esnek görevler bunlara dahil edilebilir. Bunları indiren herkesin bir mükemmel kalite organizatör.

Ancak, daha önce bahsedilen uygulamalara ek olarak, takvimi düzenlemek için kullanılabilecek başka uygulamalar da vardır. Bunlardan biri uygulamadır. Tempus Temel. Bu uygulama çalışma saatlerini dengelemek için tasarlanmış bir programdır. Birçok şirket, çalışanlarının vardiyalarını karelemek için uygulama tarafından tasarlanan rotasyon sistemini kullanır.

İnternet, Tempus Basic’e ek olarak, görevleri düzenlemeye yardımcı olan başka uygulamalar veya web siteleri de sağlar. Örneğin, yardımıyla bir internet portalı aranan döner. Çevrimiçi olarak erişilebilir. Bu sayede cep telefonuna herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmayacaktır.

Aturnos web sitesi ile, kullanıcının onu kurmak için yeterli alana sahip olması gerekecektir, bu nedenle, kullanıcılar için mükemmeldir. sınırlı kullanılabilir alana sahip olmak cep telefonunuzda. Bunu kullanabilmek için ihtiyaç duyulacak tek şey, internete erişmek için mobil veri veya bir WiFi sinyali olacaktır.

Zamanı organize etmek için kullanılan bu uygulamalar ve internet portalları, her geçen gün dolup taşan ve kendini organize etmenin bir yolunu bulamayanlar için çok yardımcı oluyor, bu yüzden deneyin. çok yardımcı olacak.

Leave a Reply