Mobil Uygulamalar Android veya iPhone'dan fotoğraflara Çıkartma eklemek veya çıkartmak için en iyi uygulamalar nelerdir?  Fotoğraflarına heyecan katmayı kim sevmez ki…

Mobil Uygulamalar Android veya iPhone’dan fotoğraflara Çıkartma eklemek veya çıkartmak için en iyi uygulamalar nelerdir? Fotoğraflarına heyecan katmayı kim sevmez ki…

kim yapmaz Çıkartmalar ile fotoğraflarınıza duygu katmayı sever?, onlarla bazı duygularımızı ifade ediyoruz, ancak piyasadaki çok çeşitli uygulamalarla, hangisinin en iyi olduğunu merak edeceksiniz, burada işinizi daha kolay ve daha hızlı hale getirmek amacıyla bazılarını listeliyoruz.

Bu uygulamalarla fotoğraflarınızı çıkartmalara dönüştürebilirsiniz.

Android’de hangi uygulamaları kullanabilirsiniz?

Haberci.

Messenger, fotoğraflarımıza çıkartmalar koymak için kullanabileceğimiz bir uygulamadır, zaten bazı yerleşik çıkartmalarla birlikte gelir. kolayca kullanılabilir ve ayrıca yüzlerce emoji içerir. Bu uygulamayı play store’dan indirebiliriz.

Uygulama cihazımıza yüklendikten sonra açıyoruz ve galeri simgesini arıyoruz ve orada çıkartmalarla değiştirmek istediğimiz fotoğrafı seçiyoruz.

Ardından gülen yüz simgesini arayın, üzerine tıkladığınızda, tüm çıkartmalar görünecektir ardından kullanmak istediğinizi seçin ve fotoğrafınızın üzerine yerleştirin ve istediğiniz boyuta ayarlayın. Son olarak, hikayeye yerleştirdikten sonra ‘kaydet’i tıklayın ve cihazınızda saklanacaktır.

Instagram.

Bu Size toplanan çıkartmaları sunan iyi bilinen bir uygulama, fotoğraflarımızı süslemek için kullanabileceğimiz filtreler, metinler ve fotoğraflarınızı güzelleştirmenize yardımcı olabilecek harika özellikler gibi geri işlevlerini kullanmanıza da olanak tanır. Instagram uygulamasını güncellemek çok önemlidir, çünkü bazen indirirken sorun yaşar.

Uygulamanızı açın, üstteki simgedeki klip bir kutunun içine alınmış bir + işaretidir veya orada bir kez ekranımızı sağa kaydırın, seçin Çıkartmaları eklemek için içe aktarmak istediğiniz fotoğraf sizi memnun ediyor. Sağ üst köşede mutlu bir yüz simgesi göreceksiniz, uygulamadaki yüzlerce Çıkartmaya erişmek için üzerine tıklayın.

Bitirmek için iki seçeneğiniz var: cihazınıza kaydedin veya arkadaşlarınıza gönderin, kaydetmek için kaydet simgesine dokunun ve onu cihazımızda saklayacağız; veya göndermek için. sola ‘gönder’e gidiyoruz ve gönderilecek, böylece başkaları yarattıklarımızdan zevk alabilir. Düzenlenen fotoğrafı arkadaşlarımızın gördüğüne hazır olduğunu düşündüğümüzde onları silebiliriz.

Fotoğraf Editörü

Android cihazınızda Photo Editor Pro’nuz da var, bu uygulama Android’inizin 4.3 daha yüksek olmasını gerektiriyor, 14MB boyutunda. Fotoğrafçılığınıza hayat verecek çok çeşitli çıkartma veya çıkartmalara sahiptir., eğer harika çıkartmalar istiyorsanız, hepsinin tadını çıkarmak için tam paketi satın almalısınız. İşte nasıl kullanılacağına dair basit bir kılavuz.

Ücretsiz paketi istiyorsak, Play Store’a gidelim ve Uygulamayı arayalım ve cihazımıza yükleyelim, fotoğraf düğmesini arayın, çıkartmaları yerleştirmek istediğimiz fotoğrafı seçin ve en çok istediğimizi arayın. ve fotoğrafımıza yerleştirin

çıkartmaya dokunun ve basılı tutun tercih ettiğiniz boyutu verinİstediğimiz gibi yerleştirebiliriz. Hazır hale getirdiğimizde ‘kontrol’ simgesine dokunuyoruz, fotoğrafımız hazır olduğunda onu saklamak ve sanat eserimizi kaybetmemek için ‘kaydet’ veriyoruz.

iPhone’umuz varsa nasıl yapabiliriz?

FotoRus Kamera ve Fotoğraf Editörü

Bu uygulamanın keyfini çıkarmak için cihazımızda iOS 8.0 olması gerekir, boyutu 158.3 MB, fotoğraflarımızda kullanmak için birden fazla yerleşik Çıkartmaya sahip iOS için en iyi uygulamalardan biridir, buna ek olarak filtreler, metinler ve diğer iyileştirmeler var.

çıkartmaları arkadaşlarınıza göndermek çok eğlenceli

Bu Uygulamanın bir detayı, siz Düzenlerken can sıkıcı reklamların görünmesidir. fotoğraflar, nasıl kullanılacağını öğrenmek için size bazı basit önerilerde bulunuyoruz, Uygulama yüklendikten sonra açın ve Pro Edit seçeneğine dokunun, orada düzenleyeceğimiz fotoğrafı seçeceğiz

Ardından çıkartma simgesine dokunun ve tercihinizden birini seçin, fotoğrafın üzerine yerleştirin ve hazır olduğunda, onları albüme kaydetmek için onay simgesine dokunun. Bir iPhone’umuz olduğunda iyi organize olmasını isteriz çünkü elimizdekiler ve nasıl sahip olduğumuz hakkımızda çok şey söyler.

Leave a Reply