Mobil ödeme yapmak için NFC özellikli akıllı saat

Akıllı saatler günlük hayatımızda giderek daha önemli bir alet haline geldi. Pil bölümündeki iyileştirme, bu giyilebilir cihazların büyük Aşil topuğu geride kaldı. Böyle akıllı saat satın al harika bir fikir. Doğru modeli nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekse de.

Mevcut teklifin yüksek olduğunu söylemek, her türlü fiyat aralığındaki modelleri bulabilmek. Evet, en eksiksiz bir model istiyorsanız, en iyisi bir NFC özellikli akıllı saatçünkü cüzdanınızı çıkarmanıza gerek kalmadan mobil ödeme yapma imkanı sunuyor.

NFC’nin Avantajları

Xiaomi Amazfit Cor 2 ile NFC kullanımı

Gerçek şu ki, NFC teknolojisinin avantajları veya Yakın Alan İletişimi, dikkat çekicidir. Diğer NFC cihazlarıyla çok basit bir şekilde etkileşime girmemizi sağlayan bir sistemden bahsediyoruz, çünkü sadece onları birbirine bağlamak için her iki cihazı da yakınlaştırmamız gerekiyor. Örneğin, cep telefonunuzdan çok kolay bir şekilde müzik aktarmanıza izin veren NFC ses çubukları vardır.

NFC teknolojisine sahip akıllı saatler söz konusu olduğunda ise en büyük avantajı, tıpkı telefonunuz gibi mobil ödeme yapabilmenizdir. Yapılandırması son derece basit bir işlemdir ve bu, satın alımlarınız için ödeme yaparken cüzdanınızı çıkarmayı unutmanızı sağlar. Ancak şunu hesaba katmalısınız Piyasadaki tüm akıllı saatler NFC desteğine sahip değildir.

Dikkate alınacak modeller

Öte yandan, örneğin bazı Xiaomi modellerinde NFC bulunur. Fakat bu teknoloji sadece Asya’da çalıştığı için ülkemizde bu işlevselliğe sahip olmayan bir üründür. Bu yüzden NFC özellikli akıllı saat satın alırken işinizi olabildiğince kolaylaştırmak için Yakın Alan İletişimi teknolojisiyle uyumlu on akıllı saat ile eksiksiz bir derleme hazırladık. akıllı saat ile mobil ödeme yapın.

SAMSUNG Galaxy Watch3

nfc akıllı saat SAMSUNG Galaxy Watch3

Samsung giyilebilir cihazlarının tacındaki büyük mücevherle başlıyoruz ve birçok kişi tarafından en değerlisi olarak kabul ediliyor. en iyi akıllı saat ne satın alabilirsin Sade bir şekilde göz alıcı bir tasarıma sahip, dairesel tepesini vurgulayan bir model, ipek gibi akan bir işletim sistemi ve rakipler arasında fark yaratacak çok sayıda fonksiyona sahip bir model.

Ve etkileyici olduğu düşünüldüğünde AMOLED ekran Her ortamda en iyi görüntü kalitesinin keyfini çıkaracağınız, gün ne kadar güneşli olursa olsun sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir akıllı saat. Ve mobil ödeme yapmak için NFC’ye sahip!

Fosil Bağlantılı Akıllı Saat Gen 5E

Fosil Gen 5 Akıllı Saati Kullanma

Akıllı saat alırken en büyük referanslardan bir diğeri de hiç şüphesiz Fossil’dir. Firma, giyilebilir ürünlerinin sade ve geleneksel bir tasarım sunmak için öne çıktığı yüksek bir kataloğa sahip. Bu durumda, şunu önermek istiyoruz: Fosil Bağlantılı Akıllı Saat Gen 5Esizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak Wear OS özellikli bir akıllı saat.

Ana silahları mı? NFC bağlantılı bu akıllı saati kullanarak, yaptığınız her türlü fiziksel aktiviteyi izlemek için çok sayıda uygulama, her türlü sensör ve WhatsApp mesajlarına ve diğer anlık mesajlaşma servislerine yanıt verebilme özelliğiyle öne çıkan bir işletim sistemi.

Garmin Venüs

Akıllı saat Garmin Venu

Konu iyi durumda bir akıllı saat satın almak olduğunda en büyük derinliğe sahip firmalardan bir diğeri de hiç şüphesiz Garmin. Ve bu özel model sizi aşık edecek. Her şeyden çok, çünkü Garmin Venu, hiç şüphesiz görüntü kalitesi sunan bir AMOLED panele sahiptir. Ayrıca 5 güne kadar kesintisiz kullanım garantisi veren dikkatli olun.

Bu modelin size izin verdiğini akılda tutarak ödeme yapmak temassız Garmin Pay uygulaması aracılığıyla bu, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir NFC akıllı saattir.

Ticwatch Pro 2020

En iyi hibrit saatlerden biri olan Ticwatch Pro

NFC üzerinden mobil ödeme yapmak için bir akıllı saat arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bir başka mükemmel seçenek de bu modeldir. Ticwatch Pro 2020. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak, Wear OS özellikli başka bir akıllı saat. Etkileyici bir tasarıma ve mükemmel performans için 1 GB RAM’e sahiptir.

Samsung Galaxy İzle Aktif 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 ile James

Sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak başka bir akıllı saat önermek için Samsung’a dönüyoruz. Ve Samsung Galaxy Watch Active 2, beklentilerinizi karşılamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: egzersiz izleme, büyük özerklik ve Samsung Pay aracılığıyla mobil ödemeler yapabilmeniz için NFC teknolojisi.

Apple Watch Serisi 6

Apple Watch Series 6'nın tanıtım resmi

Seçtiğimiz tüm modellerin Apple telefonlarla uyumlu olduğu doğru olsa da, bir iPhone’unuz varsa yapılacak en iyi şey Cupertino merkezli devin ekosisteminden daha fazla çözüme bahse girmek. Ve Apple Watch Series 6, onun harika üssü. Rahat ve basit bir şekilde mobil ödeme yapmanızı sağlayacak zarif tasarıma sahip bir akıllı saat.

Garmin Vivoaktif 3

Garmin Vivoactive 3'lü Kız

Seveceğiniz başka bir NFC özellikli akıllı saat önermek için Garmin’e dönüyoruz. Ve bu, Garmin Vivoactive 3’ün 7 güne kadar pil ömrüne, dahili GPS’e, fiziksel aktivite izleme ve Garmin Connect’e erişime sahip olmasıdır, böylece gün içinde yaptığınız tüm fiziksel aktivitelerin bir kaydına sahip olursunuz.

Ticwatch C2

Ticwatch C2 NFC akıllı saat

Mobil ödeme yapmak için NFC özellikli en iyi akıllı saatlerin bu derlemesine devam ederek, bu Ticwatch C2’yi önerme fırsatını kaçırmak istemedik. Çinli üreticinin, onu geleneksel bir saatle karıştıracak bir görünüme sahip başka bir modeli. Buna ek olarak, bir 1.3 inç ekran Böylece aldığınız bildirimleri en iyi kalitede görebilirsiniz.

Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 2 akıllı saat kullanıyorum

Versa 2’yi önermek için Fitbit firmasına dönüyoruz. Fütüristik bir görünüm sunmak için kare bir tasarıma bahis yapan akıllı bir saat. Ayrıca, hiçbir şeyi kaçırmamanız için özelliklerle dolu olarak gelir. Spotify gibi uygulamaları kontrol etme desteğini vurgulayın.

Huawei İzle GT2 Spor

Huawei Watch GT2 akıllı saat tanıtım resmi

Bu derlemeyi bir ile kapatıyoruz Paranın değerini yenmek çok zor olan NFC akıllı saat. Huawei Watch GT2 Sport, çok sayıda özelliği düşük fiyata sunması sayesinde en çok satanlar arasında yer alıyor. Şüphesiz, kaçırmamanız gereken bir pazarlık.

Topes de Gama’da ilk olarak mobil ödeme yapmak için NFC özellikli Smartwatch girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…