Mobil masa en iyi fiyata duruyor

Bugün birçok mobil aksesuar var, ancak gerçek şu ki en kullanışlılarından biri, ofis standları veya masa standları. Ve bilgisayarda çalışırken sürekli telefonu elimize almak zorunda kalmak oldukça can sıkıcı bir durum. Bu sayede çalışırken cep telefonunu her zaman görünür ve sabit bir yerde tutabiliyoruz. Böylece cep telefonu tutmadan rahatça video izleyebilir, belge veya mesaj okuyabilir, cep telefonu ile ödemeleri en rahat şekilde kabul edebiliriz vb. Mobil uygulamaları programlayanlar ve sonuçları kendi telefonunda görmek isteyenler veya herhangi bir zamanda video çekip sosyal ağlarda paylaşmak isteyenler için harika bir faydasından bahsetmiyorum bile.

Bu aksesuarlar olabilir farklı tasarımlar ve genellikle piyasadaki çoğu akıllı telefonla uyumludur. Ayrıca genellikle fiyatı oldukça uygun olan aksesuarlardır, bu nedenle onlara büyük bir yatırım yapmaya gerek yoktur. Başka bir şey, kablosuz şarj ile uyumlu bir cep telefonumuz varsa ve örneğin cep telefonunu şarj etmek için bir tabanı olan bir destek arıyorsak.

Cep telefonları için farklı masaüstü destek modelleri arasında, bunları bulabileceğimize dikkat edilmelidir. metal, plastik veya hatta ahşap. En çok kullanılanları genellikle metalik olanlardır. büyük güç ve istikrar, Her ne kadar renkleri tatmak için. Dikkate alınması gereken diğer ayrıntılar, cep telefonunun görünür olmasını istediğimiz yükseklik, şarj kablosunun geçmesi için boşluk olmasını istiyorsak, ihtiyacımız varsa. genişletilebilir veya cep telefonları fotoğraf veya video çekmek zorunda kalmadan veya bir yerden diğerine kolayca taşınabilmeleri için mümkün olduğunca kompakt olmalarını istiyorsak. Her durumda, aşağıda bir derleme göstereceğiz mobil masa standları ihtiyaçlarınıza en uygun olanı kesinlikle bulacağınız yer.

Mobil masa en iyi fiyata duruyor

UGREEN

Şarj kablosu için delikli alüminyumdan yapılmış evrensel mobil destek. Cep telefonunu istediğiniz açıya kolayca yerleştirmenizi sağlayan iki döner menteşeye sahiptir. Çok az yer kapladığı için katlayıp her yere rahatça taşıyabileceğimiz bir model. Cep telefonunu çizilmelere karşı korumak ve daha sağlam bir tutuş sağlamak için kauçuk hareketli destek kollarına sahip çok dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Ayrıca kaymaz bir tabana sahiptir ve cep telefonunu hem dikey hem de yatay olarak yerleştirmenize olanak tanır.

UGREEN mobil desteği

OMOTON uzatılabilir

Bu OMOTON standı evrensel uyumluluk sunar ve istediğimiz seviyede konumlandırabilmemiz için yüksekliği ayarlanabilen bir kola sahiptir. Ayrıca, ekranın görüntüsünü iyileştirmek veya yansımaları önlemek için desteğin eğiminin ayarlanmasına da izin verir. Telefonu tutucuda daha iyi tutmak için çizilmez ve kaymaz pedlere sahiptir. Metal taban, daha fazla sertlik için 8 mm kalınlığa sahiptir.

OMOTON mobil desteği

deneme

Bu masa telefonu tutucusu 90 cm uzunluğundadır ve 360 ​​dereceye kadar dönüş sağlar. Herhangi bir masa veya raf üzerinde tutmak için içi lastikli bir klipsi ve cep telefonunu istediğimiz zaman istenilen yükseklik ve pozisyonda yerleştirmemizi sağlayan esnek bir kolu vardır. Kaymaz bir altlığı ve kablonun asılı kalmasını veya destek koluna takılmasını önlemek için şarj olurken şarj kablosunu tutmak için bir kılavuzu vardır.

Tryone mobil desteği

Apker

Oldukça kullanışlı ve zarif mobil destek. Mükemmel bir denge sağlamak için kare bir tabana, yüksekliği ayarlanabilen bir kola ve ayarlanabilir eğimli bir mobil desteğe sahiptir. Çubuk, daha fazla direnç için alüminyum alaşımdan yapılırken, destek, daha iyi kavrama ve çizilmelere karşı koruma için bir silikon ped içerir. Evrensel uyumluluk sunar.

Apiker mobil desteği

OMOTON

Geniş uyumluluğu olan ve büyük stabilite ve direnç sunan başka bir modeldir. 3 mm kalınlığında alüminyumdan yapılmıştır, bu da onu çok güçlü ve dayanıklı kılar. Cep telefonunun en fazla temas ettiği yerlerde çizilmeyi veya düşmeyi önlemek için silikon koruması vardır ve cep telefonunun eğim açısını ayarlamak için 270 dereceye kadar dönen bir menteşeye sahiptir.

OMOTON mobil desteği

nulaksi

Mobil cihazlar için, aynı zamanda katlanabilir olan, yüksek dirençli ve dayanıklı alüminyumdan başka bir masaüstü desteğidir. Çok sağlam bir tabana ve telefonun konumunu ve eğim açısını beğeninize göre ayarlamanıza izin veren menteşeli bir desteğe sahiptir. Telefonu çizilmelere karşı korumak ve daha fazla destek sunmak için silikon pedlere ve desteğin kendisinin kaymasını önlemek için tabanın alt kısmına sahiptir.

Nulaxy mobil desteği

buz kurbağası

Cep telefonunun yüksekliğini ve eğimini her zaman basit bir şekilde ihtiyaçlarımıza uyarlamak için ayarlamayı sağlayan mafsallı kollu destek. Daha iyi stabilite ve kaymaz pedler için büyük taban ve ayrıca şarj kablosu için bir delik sunan telefonun çizilmesini önlemek ve cep telefonunu destek üzerindeyken şarj edebilmek için korumalarla destek.

IceFrog mobil desteği

LONZOT

LONZOTH’un bu modeli, evrensel uyumluluk sunan başka bir kaz boynu kol montajıdır. Kol uzunluğu 90 cm olup, masa veya sıra üzerinde tutmak için köpük pedli klipsli tutacağı ve dört kulplu destek tabanı ve her türlü çizilmeye karşı koruyucu pedleri vardır. Cep telefonunu istediğiniz zaman istediğiniz yükseklikte ve konumda çok basit bir şekilde yerleştirmenize ve 360 ​​dereceye kadar döndürmenize olanak tanır.

LONZOTH mobil tutucu

AmazonTemel Bilgiler

AmazonBasics ürünlerinde olduğu gibi, basit ama çok kullanışlı bir destek. Alüminyumdan yapılmıştır, cep telefonu için mükemmel bir stabilite ve güvenli bir destek sunan bir tabana sahiptir ve ayrıca cep telefonunun çizilmesini önlemek için lastik tamponlarla korunur. Ayrıca, telefon tutucudayken kabloyu geçirmek ve şarj etmek için bir deliğe sahiptir.

Amazon Temelleri mobil desteği

AFUNTA

Çok basit ve basit bir şey arayanlar için bu desteği AFUNTA’dan da buluyoruz. Spesifik olarak, cep telefonunu hem dikey hem de yatay olarak yerleştirmek için kullanabileceğimiz katlanır tasarıma sahip farklı renklerde altı destek paketidir. Oldukça dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır ve cep telefonunu çizilmelere karşı korumak ve daha iyi bir tutuş sağlamak için lastik bir pedi vardır.

Mobil destek AFUNTA

Masaüstünün cep telefonları için en iyi fiyata desteklediği girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…