Mobil Eğitimler Cep telefonunuzu korumak için kendi silikon kılıfınızı nasıl yapabilirsiniz - Özel kılıflar Telefonlarımızı korumak günden güne bir zorunluluk haline geliyor…

Mobil Eğitimler Cep telefonunuzu korumak için kendi silikon kılıfınızı nasıl yapabilirsiniz – Özel kılıflar Telefonlarımızı korumak günden güne bir zorunluluk haline geliyor…

telefonlarımızı koru günlük bir ihtiyaç haline gelir. Peki, Android ve iOS işletim sistemine sahip birçok cihazın dayanıklı ekranlara ve Gorilla Glass teknolojisine sahip olmasına rağmen, tam olarak korumak için bir kılıf kullanmak asla çok fazla değildir.

Bir dava hakkında endişelenmek için telefonunuzu düşürene kadar beklemeyin. Peki, bu yazıda size anlatacağız cep telefonunuzu korumak için kendi silikon kılıfınızı nasıl yaparsınız. Ayrıca silikon yerine başka malzemeler kullanmak için de size bazı fikirler vereceğiz.

Tüm bunlar, telefonunuzu düşmelerden, çizilmelerden ve diğerlerinden korumanız için ona zarar verebilecek faktörler. Okumaya devam edin ve tüm detayları öğrenin.

Cep telefonunuzu korumak için kendi silikon kılıfınızı nasıl yapabilirsiniz – Özel kılıflar

silikon bir malzemedir tüm el sanatları için yaygın olarak kullanılır. Eh, az risk sunan ekonomik ve manipüle edilmesi kolay bir şekilde sunulmaktadır.

Bu nedenle, telefonunuzu ev yapımı kılıflarla korumak söz konusu olduğunda, yine de şiddetle tavsiye edilen bir seçenektir. Peki o zaman size gösteriyoruz kendi kapağınızı yapmak için adımlar Cep telefonunuzu korumak için silikon.

cep telefonu için silikon kılıf oluşturun

Kendi silikon kılıfınızı yapmak için ihtiyaç duyacağımız malzemeler

  1. sıvı silikon beyaz veya şeffaf, el işi versiyonu veya DIY’de kullanılan versiyon olabilir. Her ikisi de mükemmel çalışıyor.
  2. purpurin en sevdiğin renkten
  3. Tırnak parıltısı.
  4. Parıltı ile aynı renkte oje.
  5. şeffaf plastik kolbulabileceğiniz en ince olmalı.
  6. Ahşap palet.

Kendi silikon kılıfınızı yapma adımları

önce sen yapmalısın silikonu uygula telefon kılıfının dış kısmına tahta mala yardımıyla eşit şekilde yaymaya çalışın.

Katman ince olmalı, 0,5 cm’den kalın olmamalıdır. Telefonu taktığınız kenarlarda 0,2 cm silikon cilayı içeriye doğru çıkıntı yapmanız gerekiyor. Bu, sırayla telefon kılıftan çıkmıyor silikonlu. Kamera, mikrofon ve kulaklık deliklerini kapatmamayı unutmayın.

Koruyucu silikon ile kaplandığında, kuruyana kadar bekle tamamen. Daha hızlı kuruması için açık havada bırakabilirsiniz.

Şimdi, plastik kılıfı silikondan çıkarın, bu işlem hiç karmaşık olmayacak, ancak kırmamaya dikkat et kenarlarda.

Daha sonra içte ve dışta tüm astarı oje ile kaplıyoruz. devam ediyoruz cilanın kurumasını bekleyin tamamen.

Şimdi gidelim biraz parıltı uygula silikon kılıfın dışında küçük bir boşlukta ve bulanıklaşmaya başlar. Bu, sağlam bir kapsama alanı elde etmek için tercihen işaret parmağınızla ve küçük alanlarda yapılmalıdır.

işlemi tekrarlıyoruz tüm dışını kaplamak için Bulanık parıltılı kapak. Parmağımızı geçtiğimizde iyice bulanıklaştığını ve parıltının çıkmadığını kontrol edebiliyoruz.

Nihayet, Oje sürüyoruz kapağın her yerinde, hem içeride hem de dışarıda. Kullanabilmek için tamamen kurumasını bekliyoruz.

İsterseniz ekstra bir bilgi turnusol aynası efekti elde et Silikon kılıfınızda siyah emaye taban ve gri veya beyaz parıltı kullanın. Ulaşmak

cep telefonu kapak tasarımları

Ev yapımı bir kılıf yapmak ve cep telefonunuzu korumak için diğer fikirler

Yapabileceğiniz birçok kapak arasından size bazılarını gösteriyoruz. Cep telefonunuzu korumak için en yaygın ev yapımı kılıf fikirleri:

balonlarla kaplar: Doğum günlerinde kullanılan balonlardan bahsediyoruz. Sadece şişirmeniz gerekiyor, havanın kaçmaması için memeyi tutun. Ardından, balon yavaşça sönerken telefonunuzun ekranını balona doğru bastırırsınız. Balonun tamamen söneceği ve cep telefonunuzun balon tarafından kapatılacağı bir nokta gelecek.

hidrojel kapakları: Suyla büyüyen o dinozorları hatırlıyor musunuz? Bu durumda, hidratlı boyutu cep telefonunu aşan rakamlardan birine ihtiyacımız var. Makas yardımıyla bir delik açıp cep telefonumuzu oraya yerleştiriyoruz. Jel kuruduğunda, cep telefonumuza mükemmel bir şekilde uyacaktır.

artırmak için unutmayın telefonunuzun korunması, Temperli bir cam koruyucu satın almalısınız. Bu sayede ekranını da sigortalamış olursunuz.

Leave a Reply