Mobil Eğitimler Başka bir ülkede satın alınan bir cep telefonunun hızlı ve kolay bir şekilde homologe edilmesi, etkinleştirilmesi ve etkinleştirilmesi Bildiğimiz üzere teknolojik gelişmeler oldukça sıktır, her gerçekleştiğinde…

Mobil Eğitimler Başka bir ülkede satın alınan bir cep telefonunun hızlı ve kolay bir şekilde homologe edilmesi, etkinleştirilmesi ve etkinleştirilmesi Bildiğimiz üzere teknolojik gelişmeler oldukça sıktır, her gerçekleştiğinde…

Bildiğimiz kadarıyla teknolojik gelişmeler oldukça sık yaşanıyor, her gün yeni fikirler ortaya çıkıyor ve kaliteli teknolojik ekipman ve üst düzey, halk veya kullanıcılar için bu tür ekipmanları edinme kavramı giderek daha büyük hale geliyor. Güncel, modaya uygun veya sadece bir hevesle olmak ve yeni trendler yaşamak gibi basit bir gerçeğin sahibidir.

Ancak, tüm insanlar günlük yaşamlarında cep telefonlarını veya diğer üst düzey teknolojik cihazları kullanma olanağına sahip değildir. Bu yüzden de daha düşük değerli ekipman ve daha az özellik var düşük son.

Unutulmamalıdır ki günümüzde bu çok ilginç bir konu, teknolojinin hayatın tüm alanlarını özümsediği bir dünyada yaşıyoruz, çünkü zamanımızın çoğunu harcıyoruz. mobil ekranın önünde oturmak veya bir bilgisayar, ciddi sonuçlara da yol açar.

Ancak kullanımı da büyük önem taşıyor, çocuklar açısından da son derece önemli çünkü çabuk ve kolay adapte oluyorlar, dolayısıyla gençlerle birlikte oluyorlar. zaman ve ekipmanın en büyük tüketicilerinden biri.

Başka bir ülkede cep telefonu satın almanın avantajları

Uzun yıllardır yurt dışından alımlar devasa boyutlara ulaştı, çünkü böyle yaparak bazılarımızın farkında olmadığı birçok avantaj elde ediyoruz, bunlardan biri ekipman fiyatlarındaki dikkate değer fark, böylece alıcılara erişilebilirlik ve tercih sunuyor.

telefonuyla fotoğraf çeken kişi

Tüketicilerin halihazırda mevcut büyük bir mağaza aracılığıyla güvenli bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapma veya alışveriş yapma alışkanlığına sahip olduğunu belirtmek önemlidir. güvenli platformlar kullanmak ve güvenilir.

Bu portalların veya platformların çoğu kullanıcıya ekipman garantisi sunmak makul bir süre için, ekran kırılması veya başka bir sorun nedeniyle, bu, tüketiciye daha fazla fayda sağlayan başka bir iyi avantajdır.

Ayrıca, telefon ekipmanı satan bir mağazaysak, büyük olasılıkla Toptan ekipman alımı yapıyoruz yabancı mağazalarda daha iyi bir fiyat almak ve tüketiciler için daha çeşitli bir üretici elde etmek için.

Cep telefonumu başka bir ülkede nasıl kullanırım?

Teknolojideki ve bu durumda cep telefonlarındaki çok sayıda gelişme ile hepimizin bir cep telefonuna sahip olduğu doğru olsa da, teknolojik gelişmelerden dolayı günlük hayatımızda bir zorunluluk haline gelmiştir. sahip oldukları hız ve kolaylık önümüze çıkan herhangi bir durum için kullanırken ve tabii ki genelde gittiğimiz her yere yanımıza almayı da unutmuyoruz.

Ancak menşe ülkemizi terk etmemiz gerekiyorsa, kullanabilmek için ne yapmamız gerektiğini bilmek önemlidir. Öncelikle yapmamız gereken uluslararası bir telefon planına kaydolunBununla ilgili iyi olan şey, birçok operatörün seyahat edenlere uluslararası aramalara izin veren çok faydalı planlar sunmasıdır.

telefonu kullan

Bundan sonra elde etmeliyiz ziyaret ettiğimiz ülkede bir çip satın alın, bunu yapmak son derece kolay ve basittir, çoğu havaalanında gezginler için SIM kart satışı vardır, en iyi yanı, hat bilgilerimize sahip bir tane satın almamıza izin vermesidir.

Bazı cep telefonlarının iki SIM kartı kabul ettiğini bilmek önemlidir. Bu nedenle, eğer öyleyse, diğerini de cep telefonumuza bırakabiliriz ve onu tutmak daha kolay olurdu. böylece kaybolmamızı önlüyor gezimiz süresince.

Başka bir ülkede satın alınan bir cep telefonunu hızlı ve kolay bir şekilde homologe etme, etkinleştirme ve etkinleştirme

Yurtdışında cep telefonu alırken ülkemizde çalışabilmesi için aktif hale getirmeliyiz Yaşadığımız yerde, homologe etmek veya etkinleştirmek için ilk adım, pilin arkasında bulunan cep telefonumuzun etiketinin fotoğrafını çekmektir, şunları içermelidir: marka, model, FCC-ID kodu ve ayrıca IMEI.

Daha sonra mobil klavyede *#06# tuşluyoruz, bunu yapmak için kullanıyoruz. Cihazımızın IMEI’sini ekranda görün, yani etikette olanla aynı, bu görüntünün ekran görüntüsünü almalıyız.

Son olarak, daha sonra çekilen tüm resimleri yükleyerek CRC sayfasındaki formu doldurmalıyız ve bu kadar cep telefonumuzu aktif ve kullanıma hazır hale getireceğiz istediğimiz gibi.

Leave a Reply