Mobil duvar kağıdı günün saatine göre otomatik olarak nasıl değiştirilir?

Android işletim sistemi hakkında sevdiğimiz bir şey varsa, o da neredeyse her şeyi özelleştirebilmemizdir ve duvar kağıdını değiştirmek uzun süredir cep telefonlarında yaygın olmasına rağmen, bunu bilmiyor olabilirsiniz. mobil duvar kağıdınızın günün saatine göre otomatik olarak değişmesini sağlayabilirsiniz.

Duvar kağıdı otomatik olarak nasıl değiştirilir

Duvar kağıdının günün saatine göre otomatik olarak değişmesini sağlamak için bu görev için bazı mükemmel uygulamalar kullanacağız. Her birinin kendine has özelliği vardır ve hepsinden iyisi, bunları Google Play Store’dan ücretsiz olarak alabilirsiniz..

Doğru hava durumu – YoWindow

Bu uygulama, bulunduğumuz zamana bağlı olarak gündüz veya gece görüntülenecek bir animasyonlu duvar kağıdı yapılandırmamıza olanak tanır. Bu hava olayı bulunduğumuz yerde oluyorsa, arka planımıza yağmur veya karın düştüğünü de görebiliriz. Bu uygulamanın ilginç bir seçeneği, geleceğe 8 güne kadar hızlı ileri sarabiliriz Önümüzdeki günlerde havanın nasıl olacağını bilmek için.

Ücretsiz sürümünde birkaç çok güzel senaryo var, ancak zaten mevcut olanlardan farklı bir şey istiyorsak, uygulama için tek bir ödeme yapmamız gerekiyor.

anime duvar kağıdı uygulaması

Kullanmak için basit, sadece aşağıdaki bağlantıdan indirmemiz, yüklememiz, en çok sevdiğimiz arka planı seçmemiz ve hava durumunu doğru tahmin etmesi için konumumuza izin vermemiz gerekiyor.

Duvar Kağıdı Değiştirici

uygulama duvar kağıdı değiştirici

Bu uygulama bize daha ilginç bir seçenek sunuyor ve bu galerimizden fotoğraf ve resim ekleyebiliriz. Uygulamayı yüklüyoruz, bölüme gidin albümler, ve orada duvar kağıdımızda görünmesini istediğimiz klasörü veya görüntüleri seçiyoruz. Ardından seçeneğe giriyoruz. Değiştirmek ve orada arka planın belirli dakika, saat veya günde bir değiştirilmesini seçebiliriz. Ayrıca duvar kağıdının değişmesini istediğimiz gün ve saati de seçebiliriz.

şimdilik videoları seçemiyoruzancak bir duvar kağıdı videosu yerleştirmek için bu seçeneğimiz var.

mat

uygulama teyp duvar kağıdını değiştir

Sonunda elimizde mattürünün en eksiksiz uygulamalarından biri, onunla duvar kağıdımız için çok sayıda farklı tasarım arasından seçim yapabiliriz ve değiştirirken dikkate alınması gereken kişisel resimler de ekleyebiliriz.

Her duvar kağıdının zaman aralığı değiştirilebilirsadece uygulamaya girmemiz gerekiyor, Ayarlar ve üzerine basın Seçenekler. Orada her geçiş için dakika, saat, gün ve hatta hafta aralıkları koyabiliriz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Mobil duvar kağıdını günün saatine göre otomatik olarak değiştirme girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…