Mixpanel tahminlerine göre iOS 14, %90 pazar payına ulaştı

iOS 14, ana hedeflerinden birine ulaştı: on uyumlu cihazdan dokuzunda çalışır. Bu, Mixpanel’in Şubat ayına göre pazar payında %4’lük bir artış hesapladıktan sonra metrikleriyle tahmin ettiği şey.

iOS 13, %5,06’lık bir pazar payına sahipken, kalan %4,49’luk kısım, eski olarak kabul edilen cihazlarda yüklü olan önceki iOS sürümlerine aittir. Kalan %90,46’lık pay iOS 14 için, sadece yedi aylık yaşamda elde edildi.

Apple parçalanmayı bir yıl daha yendi

{«videoId»:»x80em68″,»autoplay»:true,»title»:»14 Gizli iOS 14 Hakkında Bilmediğiniz Özellikler»}

Bu, Apple’ın şampanyayı kırmasını sağlar, çünkü fikri her zaman geliştirici topluluğuna, işletim sistemlerinin en son sürümüne her zaman güncellenen bir kullanıcı pazarı sunmaktır. Şirket bu şekilde bu geliştiricileri her zaman en yeni özellikleri kullanmaya teşvik edin bu sistemlerden kurtulun ve eski kalanları bırakın.

İkinci bir rapora göre iOS 15, orijinal iPhone 6s veya iPhone SE ile uyumlu olmayacak

Şimdi sonraki adım iOS 14.5Tim Cook’a göre “birkaç hafta içinde” görünecek ve bu ay yeni ürünlerin eşlik edebileceği yeni özellikler sunacak. Daha sonra 7 Haziran’daki WWDC21 etkinliğinde, beta aşaması aynı hafta başlayacak ve yaz boyunca sürecek olan iOS 15’in resmi sunumunu göreceğiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Mixpanel tahminlerine göre iOS 14, %90 pazar payına ulaştı aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…