MIUI’nin önceki bir sürümüne nasıl geri dönülür

MIUI’den biri özelleştirme katmanları Bugün Android kullanıcıları tarafından en çok sevilen. Kararlılığı, kişiselleştirme yetenekleri, estetiği ve performansı, herhangi bir cihazda inanılmaz bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Herhangi bir işletim sistemi gibi, sık sık alır güvenlikle ilgili güncellemelerhataların ve hataların düzeltilmesi veya yeni işlevlerin dahil edilmesi.

MIUI’nin önceki bir sürümüne nasıl geri dönülür

Çoğu durumda her şey harika çalışıyor. Yani güncellemeyi cep telefonunuza alırsınız, indirir ve yeniliklerin keyfini çıkarırsınız. Ancak, çoğu durumda durum böyle değildir ve cihazınızı güncellememiş olmayı dilersiniz. Kendine sorduğun yer burası, şimdi ne olacak?

En basit çözüm olabilir üreticinin bu sorunları düzeltmesini bekleyin daha küçük bir güncelleme veya yama yoluyla. Aceleniz yoksa ve bununla hayatta kalabiliyorsanız, bekleyin. Ancak, Ya cep telefonunuzu düzgün kullanamıyorsanız?bu durumda ne yaparsın?

Daha fazla bilgi: Xiaomi’nizde MIUI sürümü nasıl güncellenir ve her zaman güncel tutulur

Bu gibi sert çözümlere başvurmanız gereken yer burasıdır. önceki bir sürüme geri dönbu durumda MIUIböylece sorunlar çözülürken her şey normale döner.

Şunlar da hoşunuza gidebilir | MIUI’de bir klasörün veya simgenin adı nasıl değiştirilir?

Birçok kişi bunu nasıl yapacağını bilmiyor (imkansız olmasa da emeklerini alıyor) ve bunun için sizler için adım adım küçük bir adım yaptık. kendinizi güvenli bir şekilde düşürün ve her zamanki gibi Xiaomi’nizin keyfini çıkarın.

Neden MIUI’nin önceki bir sürümüne geri dönelim?

gerçekleştirmenin gerekli olmasının birçok nedeni vardır. yazılım düşürme. Bu durumda, olabilir MIUI’yi en son sürüme güncelleyincihazınızda çok yaygın bir sorun olan uyumluluk sorunları var.

Diğer durumlarda, güncelleme bazı başarısızlıklar sunuyor veya doğrudan programlamadan kaynaklanan hata, bu nedenle yalnızca geliştirme ekibi tarafından düzeltilebilir.

Neden MIUI'nin önceki bir sürümüne geri dönelim?

MIUI’nin önceki sürümüne geri dönmenizin nedenleri bunlardır.

Size tavsiye ederiz | Ekran Süresi ile MIUI ile Xiaomi’nizde ekran saatlerini nasıl görebilirsiniz?

Her durumda, size söylemek istiyoruz ki evet bu sorunların çözümü var ve şu MIUI’nin önceki bir sürümüne geri dönün Mümkün. Ardından, nasıl yapacağınızı adım adım gösteriyoruz.

MIUI’nin önceki sürümüne geri dönme adımları

MIUI'nin önceki sürümüne dönme adımları

Xiaomi özelleştirme katmanının önceki sürümüne dönmek için bu adımların her birini izleyin.

 • İlk ve en önemli adım, bir saklanan tüm bilgilerinizin yedeği cihazda. Bunu yapmak için bir uzak depolama PC veya sabit disk gibi. Ayrıca isterseniz bulutta da yapabilirsiniz. Güvende olmak her zaman daha iyidir.
 • Şimdi ne olduğunu bilmelisin cep telefonunuza yüklediğiniz MIUI sürümü. Bu şekilde aynı sürümü yüklemekten kurtulabilir ve sorunu çözemezsiniz. Bunu yapmak için, sadece gitmeniz gerekiyor “Ayarlar > Telefon bilgileri > MIUI sürümü”. Orada ihtiyacınız olan verileri bulacaksınız, not edin ve adımları izleyin.
 • Bir kez öğrendikten sonra mevcut MIUI sürümü Bilgisayarınızda yüklüyse, ondan önceki sürümü indirmeniz gerekir ve bu DownMi’ye girerek mümkündür.

Bu noktada şunları yapmalısınız:

 • Portalın içine girdikten sonra, Xiaomi’nizin modeli ve ROM türü (Küresel/Çin).
 • Aramak MIUI sürümü Şu anda bilgisayarınızda yüklü olan Ardından, bundan önceki sürümü seçin. Derleme numarasını çok iyi kontrol etmeniz ve bundan kaçınmak için indireceğiniz sürümle eşleşmesi önemlidir. herhangi bir uyumluluk sorunu bu sunulabilir. Eğer sen ROM Küreseldir, aynısını aramanız gerekecek. Aynı şekilde Çin ise.
 • Her şey doğru olduğunda, devam edin kurtarma sürümünü indir.

Önemli: İndirme anında başlamazsa, seçeneği tıklamanız yeterlidir. “Bağlantıyı kopyala” ve tarayıcının gezinme çubuğuna yapıştırın.

MIUI’nin eski bir sürümü nasıl kurulur?

İndirme işlemi tamamlandıktan ve dosyalar elinizdeyken, sıra cihaza kurun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

MIUI'nin eski bir sürümü nasıl yüklenir

Bu, MIUI’nin eski sürümünü tekrar yüklemek için nihai numaradır.

 • Akıllı telefonunuzda veya bilgisayarınızda (dosyayı indirdiğiniz yer) şuraya gidin: dosya yöneticisi ve az önce indirdiğiniz ROM’u kök klasöre kaydedin.
 • Dosyayı yeniden adlandırmanın zamanı geldi. Bunu yapmak için aşağıdakileri koyun: “güncelleme.zip” (tırnak işaretleri olmadan).
 • ROM kök klasöre kaydedildikten sonra, gitme zamanı “Ayarlar > Telefon bilgileri > Sistem güncellemesi”.
 • Şimdi, ekranınızın sağ üst köşesine gidin ve seçim seçeneğine erişmek için üç noktayı seçin. güncelleme paketi.

Önemli: Bu seçeneği göremiyorsanız, gelişmiş seçenekleri etkinleştirmek için MIUI logosuna birkaç kez basmanız yeterlidir.

 • Bu bölümde bir kez, romu göster az önce indirdiğiniz Onu seçin ve bu, geri yüklemeyi başlatacaktır. eski MIUI sürümü.
 • İşlem tamamlandıktan sonra, MIUI’nin önceki sürümüyle Xiaomi’nizin keyfini mükemmel bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Daha fazla bilgi: Xiaomi: MIUI 12’nin cep telefonunuzu kullanma şeklinizi değiştirecek 4 gizli işlevi

Göreceğiniz gibi, çok basit ve hızlı bir işlemdir ve hepsinden önemlisi, cep telefonunuzun köklenmesini gerektirmez. Adımları dikkatli bir şekilde takip edin, önerileri dikkate alın ve hazırsınız. Bu küçük öğreticinin size yardımcı olup olmadığını bize söylemeyi unutmayın.

Resim | Unsplash I, Unsplash II

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

MIUI’nin önceki bir sürümüne nasıl dönülür girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…