Mitchell Acoustics, birbirine kablosuz olarak bağlanan aktif Bluetooth masaüstü hoparlörleri olan uStream One’ı sunar.

Mitchell Acoustics, bir İngiliz ses ekipmanı markasıdır. yüksek sadakat Bazı arayışlarda kullanıcılara eşlik eden yeni bir üyenin cihaz kataloğuna eklendiğini duyuran pazara son gelişi. kablosuz bağlantılı kompakt hoparlörler ama HiFi odaklı.

bunlar uStream Birteknoloji dedikleri şeye dayalı olarak kitaplık biçiminde iki özdeş hoparlör TrueKablosuzBluetooth hangi temelde izin verir ikisini kablosuz olarak birbirine bağla bir kablosuz bağlantı aracılığıyla ve böylece bir stereo seti gerçek.

Hoparlörler 2 1 1 1024x749

Kurulum nispeten basittir, çünkü yalnızca her hoparlörü bir elektrik prizine takın ve otomatik bir eşleştirmeden sonra, onları tek bir cihaz olarak algılayacak bir Bluetooth kaynağından müzik gönderilmeye hazır hale gelirler.

Hoparlörlerin kendileri bir konfigürasyon etrafında tasarlanmıştır. iki yönlü ile bas refleks 106 mm çapında Clarit woofer Neodimiyum mıknatıslar ve D Sınıfı bir amplifikatör tarafından desteklenen magnezyum alaşımlı diyafram ile yapılmıştır. 35 watt artı 38 mm tweeter ile 15 watt güç ve bunlar birlikte 20 Hz ila 20 KHz aralığını kapsar.

hoparlörler 9

Kablosuz bağlantıya ek olarak, bir analog RCA stereo girişibaşka bir dijital lens, hatıraları ve müzikli sabit sürücüleri bağlamak için bir USB bağlantı noktası ve ayrıca 3,5 mm jak yardımcı girişi.

Konuşmacılar Düzenlendi3

Hoparlörler de uyumludur Amazon Alexa ve Google Asistan Böylece, üstte bulunan dokunmatik kontrollere ve birlikte verilen uzaktan kumandaya ek olarak sesli komutları kullanarak oynatmayı kontrol edebiliriz.

TV'nizin sesini iyileştirmek için kendi kendine çalışan hoparlörler satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken temel bilgiler

Fiyat ve müsaitlik

uStream One, önümüzdeki birkaç gün içinde Amazon gibi çevrimiçi mağazalarda (hala mevcut değil gibi görünüyor) yaklaşık bir fiyatla satışa sunulacak. 500 euro.

Daha fazla bilgi | Mitchell Akustiği

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Mitchell Acoustics, birbirine kablosuz olarak bağlanan aktif Bluetooth masaüstü hoparlörleri olan uStream One’ı sunar. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…