MIT, Derin Öğrenmeye Ücretsiz Çevrimiçi Giriş Kursunun 2021 Sürümünü Başlattı

2017’den beri, MIT, Derin Öğrenme konusunda çevrimiçi bir giriş kursu düzenliyor (tamamen İngilizce), Amerikan kurumunun öğrencilerine yönelik olmasının yanı sıra, konuyla ilgilenen herhangi bir kullanıcının kayıt olmasına izin verir.

Şimdi, nihayet, sözde ‘MIT Deep Learning’e Giriş’in bu yılki baskısının web sitesi artık mevcut (önceki baskılara hala çevrimiçi olarak erişilebilir olmasına rağmen).

Geçen hafta sonundan bu yana, ilk konferansın slaytı ve videosu (geçen Cuma günü verildi) çevrimiçi olarak mevcuttur… önceden kayıt olmadan bilesadece resmi web sitesine erişerek.

Orada, kurs programının nasıl öngördüğünü görebileceğiz. her hafta yeni bir konferansın mevcudiyeti23 Nisan’da gerçekleşecek olan on ikinci ve finale kadar. Buna ek olarak, kaynak kodları da zaten mevcut olan üç ‘yazılım laboratuvarı’ vardır.

Sizi yapay zeka konusunda eğitmek için en iyi altı çevrimiçi kurs

Ders müfredatı ve gereksinimleri

Organizatörler, kursun seviyesinin kalkülüs ve lineer cebir alanında önceki bilgileri varsaydığı konusunda uyarıyor; Programlamaya gelince, “Python deneyimi faydalı ama gerekli değil” diyorlar.

ders programı adresleri bilgisayarla görme veya doğal dil işleme gibi derin öğrenmenin yönleribiyomedikal bilimler alanında pekiştirici öğrenme, üretken modeller veya derin öğrenme kullanımlarından geçerek.

“Öğrenciler, derin öğrenme algoritmaları hakkında temel bir anlayış kazanacak ve TensorFlow kullanarak sinir ağları oluşturma konusunda uygulamalı deneyim kazanacak.”

“Kurs, personel ve sponsor panelinden gelen geri bildirimlerle bir proje önerisi yarışmasıyla sona eriyor.”

İşte kursun ilk video dersi:

Resim | IBM Araştırması

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler MIT, Derin Öğrenmeye Ücretsiz Çevrimiçi Giriş Kursunun 2021 Sürümünü Başlattı aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…