Minimum fiyata 4 akıllı aydınlatma ürünü: Yeelight indirimlerinden yararlanın

eğer yapılırsan akıllı aydınlatma sistemleri Yeelight büyük olasılıkla size tanıdık gelecektir ve son yıllarda milyonlarca kişi tarafından satılmasının bir sonucu olarak oldukça iyi bilinir hale gelmiştir. akıllı ampuller Google Asistan, Alexa veya Apple HomeKit ile uyumludur.

Bu da yetmezmiş gibi bir süredir bu üretici de çalışıyor. Xiaomi şemsiyesi altındaşüphesiz ürünlerini her zaman en çok satanlar arasında yapan bir şey e-ticaret Ne Amazon veya AliExpress.

Yeelight, akıllı aydınlatma ürünlerinin çoğunu AliExpress mağazasında satıyor.

şimdi yeelight onbirinci yıl dönümünü kutluyor fiyatlarının düşürülmesi, Resmi AliExpress Mağazası ürünlerinin çoğuna. Tüm tekliflere resmi mağazasından erişebilmenize rağmen, bize en çekici gelenleri seçtik. Işıklar, kamera ve Yeelight!

62 Euro’ya oyuncu ışık çubuğu

ışık çubuğu

Yeelight LED Screen Light Bar Pro böyle görünüyor.

Tarzınıza farklı bir dokunuş vermek istiyorsanız oyuncu ayarla buna bir göz atmalısın ışık çubuğu monitörünüz için akıllı. Yeelight LED Ekran Işık Çubuğu Pro, ışıkları aracılığıyla bir oyun deneyimi yaratmak için monitörün üstüne oturur. çok daha sürükleyici.

Ek olarak, ışık bazı büyük oyun platformlarıyla bütünleşir ve Akıllı telefonumuzdan %100 kontrol edilebilir Mi Home uygulaması aracılığıyla. Sizinle etkileşim kurmak için kullanın kurmak sesle, okuma ışığı olarak veya sadece oyun atmosferini yoğunlaştırmak veya rahatlatmak için. Olasılıklar neredeyse sonsuzdur, ancak fiyatı değil, 62 Euro’ya düştü eğer uygularsan kupon R0GX1UNV23IS.

10 Euro’ya akıllı LED ampul

yeşil ampul

Yeelight, minimum fiyata akıllı bir LED ampule sahiptir.

Bağlanması kolay, ucuz ve ortalamanın üzerinde sonuç veren bir LED ampul mü arıyorsunuz? Bu Yeelight ampul, ihtiyacınız olan her şeyi çığır açan bir fiyata bir araya getiriyor. %30’un üzerinde bir indirimle Yeelight, LED ampullerini şu fiyatlara satıyor: 10 eurosadece kullanmayı unutma kupon GU10BULB. Ayrıca toplam fiyat 30€’yu geçtiğinde 3€ indirim yapılır.

Aynı şekilde, önceki akıllı ampulün daha eksiksiz bir versiyonuna da sahipsiniz. vida başı ile 12 Euro’dan az. Dikkatli olun çünkü burada hakkında konuşuyoruz piyasadaki en çok satan akıllı ampullerden biriXiaomi gibi bir firmanın nimetlerine de sahip.

Alexa, Apple HomeKit ve Google Asistan ile uyumlu, Yeşil 1SE Sesimiz veya cep telefonumuz ile tamamen programlanabilir ortamlar oluşturabilmektedir. erişmek için en düşük fiyat kullanmak zorunda kalacaksın kupon E5WSPVO76G31.

55 Euro’ya akıllı şarj cihazı masa lambası

Yeelight masa lambası

Yeelight lambasıyla cep telefonunuzu kablosuz olarak şarj edin.

İyice bakmaya değer bir başka Yeelight ürünü de akıllı masa lambasıaynı zamanda bir dahili kablosuz şarj cihazı şarj edebileceğiniz, kablo yokbu uyumlu cihazların pili.

Diğer ürünler gibi, aydınlatmayı da Apple HomeKit veya Mi Home uygulaması ile cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. “Xiaomi’den ilham alan” minimalist tasarımıyla bu Yeelight masa lambasının fiyatı sadece 50 Euro’ya düşüyor. Basitçe kullanın kupon 3XASMO3B4OZG satın alma işleminizde.

Daha fazla bilgi: Evinizi aydınlatmak için satın alabileceğiniz 7 Xiaomi ürünü: LED’ler, ampuller ve daha fazlası

Burada belirtilenlerden daha fazla indirim bulabileceğiniz AliExpress’teki resmi Yeelight mağazasındaki tüm teklifleri kontrol edebileceğinizi unutmayın. Son olarak, eğer sonunda faydalanırsanız yıldönümü promosyonutüm Yeelight ürünlerinin bir yıllık garanti içerdiğini ve iki haftayı geçmeyen bir süre içinde teslim edildiğini unutmayın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Minimum fiyata giriş 4 akıllı aydınlatma ürünü: Yeelight pazarlıklarından yararlanın ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…