Minecraft: orijinal sürümü tamamen ücretsiz oynayabilmeniz için

Minecraft, benzersiz dünyası ve öğrenmesi kolay mekanikleri sayesinde bize uzun yıllar eğlence verdi. ve bunun sayesinde oyun her geçen gün daha fazla takipçiye sahip olmayı bırakmıyorile.

Ama Minecraft’ı hiç oynamadıysanız ve neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız, o zaman size bu oyunu nasıl tamamen ücretsiz ve resmi hale getireceğinizi söyleyeceğiz, bu yüzden okumaya devam edinveya.

sadece internete ihtiyacın var

Bir masaüstü bilgisayarda internetiniz varsa, o zaman Tarayıcınızda Minecraft oynayabilmek için ihtiyacınız olan her şeye ve tek bir kuruş ödemenize gerek kalmadan zaten var..

Bunun nedeni, Minecraft’ın orijinal sürümünün Mojang’ın kendisinden ücretsiz olmasıdır. ve bunun sayesinde şu anda oynayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bu bağlantıya girmek ve Minecraft Classic’e erişmek, hatta her şeyi başlatan versiyonu sizinle oynamaya diğer arkadaşlarınızı davet etmek bile.

Dürüst olmak gerekirse, internette yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir, Pekala, PC’nizden arkadaşlarınızla ücretsiz ve resmi olarak Minecraft oynamak ve hiçbir şey yüklemeden bir rüyanın gerçekleşmesi gibi.

Tabii ki, bu sürümde zamanla ortaya çıkan diğer tüm güncellemelerin bulunmadığını veya oyunun mevcut sürümlerinde bulunan aynı geliştirilmiş görsellere sahip olmadığını, ayrıca mod veya benzeri bir şey koyamayacağınız gerçeğini de unutmayın. Kelimenin tam anlamıyla Minecraft’ın en temel versiyonu ama sorunsuz bir şekilde inşa edebilir ve tüm kreasyonlarınızı tüm dünyayla da sergileyebilirsiniz..

Ayrıca bir kullanıcı adı girmeniz gerektiğini ve bununla birlikte bu harika klasik oyunun içinde olacağınızı belirtmekte fayda var. Bir kere girdiğinizde ve güncel sürümleri oynadıysanız oyunun bunca yılda piyasada ne kadar ilerlediğini anlayacaksınız..

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…