Minderlerin arkasında, Throwboy, Finder ve klasik Macintosh’tan ilham alan bir dizi atış başlattı

Minderlerin arkasında, Throwboy, Finder ve klasik Macintosh'tan ilham alan bir dizi atış başlattı

Throwboy, merak uyandıran yastık tasarımları ile apple markasını en çok sevenler tarafından tanınan bir firmadır. Şirket portföyünü biraz çeşitlendirmeye karar verdi ve ikonik orijinal Macintosh’tan ilham alan bir çift battaniyeyi tanıttı yanı sıra Finder simgesinde.

Markanın en fanatiği için mükemmel bir hediye

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/65/e9/e2/602a74854bd22fdbb7/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/63/83/602a74a03bef07a8af/orijinal/apple-imac-colors-1998.jpeg»}

Sunulan battaniyelerden ilki 1984 adını alan, adından da anlaşılacağı gibi o tarihte piyasaya sürülen orijinal Macintosh’tan ilham alıyor. Battaniye o bilgisayarın rengini ve ön taraftaki karakteristik disket sürücüsünü aslına uygun olarak yeniden üretir. Tabii ki, Apple logosu sitesinde, elmanın renkleriyle bir tür mühürle değiştirilir, ancak şekli olmadan, fikri mülkiyetten anlıyoruz.

Sunulan ikinci battaniyeye Simge adı verilir ve tüm Mac’lerin tüm Dock’larında bugüne kadar bize eşlik eden orijinal Finder simgesinden esinlenilmiştir.Önceki modelin karmaşıklığına sahip olmayan bir tasarım, renklerin başarısına ve bir bütün olarak orantıya dikkat çekiyor öğenin.

Simge Battaniye

Her iki battaniye de, Throwboy’un ürettiği tüm içerikler gibi mükemmel kalitede ve buna ek olarak barınma söz konusu olduğunda önemli kalınlık en geekler evin. Polyesterden yapılmıştır ve 127 x 152 cm ölçülerindedir.

iOS 14.5 beta 2'deki tüm haberler: yeni emoji, iPad'de daha fazla güvenlik, Pil Paketi, yeni kısayollar ve daha fazlası

Apple ürünlerinin belirgin ve zarif tasarımının farklı objelerde taklit edilebileceği açıktır. Orijinal Macintosh ile AirPods için kılıflar gördük, şimdi battaniyeler ve yastıklar görüyoruz, sırada ne var?

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Minderlerin arkasında, Throwboy, Finder ve klasik Macintosh’tan ilham alan bir dizi atış başlattıaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos