Miele Triflex HX1 Power, incelemede: Bu çok yönlü kablosuz elektrikli süpürge hakkında bize gönderdiğiniz sorular (ve yanıtları)

İyi bir kablosuz dik elektrikli süpürge nasıl olmalıdır? Bize bıraktığınız soruları yanıtlamak için gelişmiş üçü bir arada kablosuz çubuk elektrikli süpürge Miele Triflex HX1 Power’ı kapsamlı bir şekilde test ettik. burada Miele Triflex HX1 Power’ın tüm cevapları videoda.

Miele Triflex HX1 Güç, videoda

Bize sorduğunuz birçok soru arasında, akülü dik bir elektrikli süpürge seçerken çok önemli olan bir soru var: ağırlığı. Ya da aynı şey nedir? bu Miele Triflex HX1 Power hafif ise. Üçü bir arada tasarımı sayesinde, onu nasıl kullandığımıza bağlı olacaktır.

Çok tekrarlanan ve önemli bir başka soru da pille ilgili: özerkliği, şarj süresi ve her ikisini de aynı anda şarj etmenin mümkün olup olmadığı çünkü evet, pil Miele Triflex HX1 Power iki pil içerir. Deneyimlerimizde bir şeyi netleştirdik: Bir temizlik görevinin ortasında kalmak bizim için çok zor olacak.

Sizin de ilginizi çekti dahil olan aksesuar sayısı. Ve gerçek şu ki, iyi stoklanmış olarak geliyor, ancak en çok kullanacağımız çok işlevli elektrikli diş fırçası.

Bu ve bize göndermiş olduğunuz birçok sorunun cevabını videoda bulabilirsiniz. Katıldığınız için teşekkürler!

Bu içerik, Xataka ile marka arasındaki bir işbirliği ve sponsorluktur, ancak senaryo veya tema seçimi konusunda herhangi bir anlaşma yoktur. Editoryal içerik tamamen Xataka tarafından hazırlanmıştır.

– Haberler Miele Triflex HX1 Power, incelemede: Bu çok yönlü kablosuz elektrikli süpürge hakkında bize gönderdiğiniz sorular (ve yanıtları) aslen yayınlandı Xataka Eva Rodriguez de Luis’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…