Microsoft’un Surface Duo sunumundan bir buçuk yıl sonra daha fazla Avrupa ülkesine ulaştı

Microsoft’un dünyaya etkinliğini gösterdiği Ekim 2019’du. ilk Android Surface cihazı. Microsoft Surface Duo olarak vaftiz edilmiş, bir akıllı telefona odaklanmış bir akıllı telefonun önündeydik (ve öyleyiz). verimlilikteorik olarak katlama sistemi ile güçlendirilmiş orta menteşe.

Surface Duo, kullanılabilirliğini dokuz Avrupa ülkesine daha genişletiyor

Tasarım yorumları bir yana, bu Surface Duo resmi lansmanını geciktirmek 2020’nin tamamında ABD pazarına en son ulaşan Eylül, oradan diğer pazarlarda satışı ile ilgili bilgiler bir damlalık ile bize ulaşıyor. Ancak, öyle görünüyor ki, bugünden itibaren kullanılabilirliği, neredeyse tüm Avrupaevet, sadece prensipte iş ve eğitim müşterileri için.

Avrupa’da Surface Duo satın almak çok daha kolay

Açıklandığı gibi Pete KyriacouMicrosoft’taki cihazların başkan yardımcısı (VP, Microsoft Devices), Amerikan şirketinin blogunda bir gönderi aracılığıyla, Surface Duo artık belirli Avrupa pazarlarında mevcut ve buradan satın alınabiliyor. iş ve eğitim müşterileri resmi sağlayıcılar veya Microsoft web sitesi aracılığıyla.

Böylece, bugünden itibaren Microsoft’tan katlanır akıllı telefon aşağıdaki ülkelerde satılıktır:

  • Avusturya
  • Belçika
  • Danimarka
  • Finlandiya
  • İrlanda
  • İtalya
  • Hollanda
  • İsveç
  • İsviçre

Bu listeye ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Fransa ve Almanya katılıyor ve Surface Duo zaten mevcuttu. Şu anda, onun hakkında hiçbir haber yok. İspanya’da resmi satışMicrosoft’un ülkeyi pazarlamasının dışında tutması nadir olsa da.

Surface Duo ve Surface Laptop 4, Microsoft işe bahse girer

Avrupa’da bu Surface Duo pazarının genişlemesi, Yüzey Dizüstü Bilgisayarı 4“Microsoft deneyimi” için optimize edilmiş yeni bir ultra ince dizüstü bilgisayar, odak noktası her şeyden önce takımların kullanımıMicrosoft’un profesyonel iletişim aracı.

Böylece, vaat etmenin yanı sıra, görüntülü aramalarda daha iyi performanskısmen bir HD web kamerası ve güçlü bir mikrofon sistemi sayesinde, bir PixelSense dokunmatik ekranı ile donatılmıştır. iki boyut: 13,5 ve 15 inç. Dolby Atmos ses, 11. nesil Intel işlemci ve şık, hafif bir tasarım içerir. Tüm özelliklerini Windows blogunda kontrol edebilirsiniz.

O sırada Surface Duo’da olduğu gibi, bu yeni Surface Laptop 4 satılacak sadece Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da (ve Japonya) ve bunu ilk fiyattan başlayan bir fiyata yapacaktır. $999,99.

Geri kalanı için, bu “Microsoft’ta yapılan MacBook Air” ve Surface Duo’nun Avrupa’da daha fazla ülkeye gelişişirket dava açtı Yüzey Kulaklıklarının varyantı manuel kontrollere sahip kablo içerir, bir küçük USB-C hoparlör ve bir web kamerasıhepsi meyve suyunu çıkarmak için tasarlanmış aksesuarlar. Boom en telekomünikasyon.

Daha fazla bilgi: Android patronu ayrıca Microsoft Surface Duo kullanıyor

Son olarak ve herhangi bir şüphe olması durumunda, Microsoft, hem bu yeni aksesuar grubunun hem de Surface Duo ve Surface Laptop 4’ün önemli olduğunu vurguladı. işyerinde daha iyi performans elde etmeyi amaçlayan cihazlariçin özel olarak tasarlanmış verimli ve çok yönlü bir kullanım sunan karma ortamlar. Başka bir deyişle: redmond güneşinin altında yeni bir şey yok

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Microsoft’un Surface Duo girişi, sunumunun Andro4all’da ilk kez yayınlanmasından bir buçuk yıl sonra daha fazla Avrupa ülkesine ulaşıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…