Microsoft, Word’de yeni “Karanlık Modu” ve onu boş arayüzle değiştirmek için bir düğmeyi test ediyor

Karanlık mod, günlük olarak kullandığımız farklı uygulamalar ve işletim sistemleri arasında giderek daha popüler hale geliyor. Ve Microsoft bir istisna olmayacaktı, bu yüzden sadece işletim sisteminde değil, aynı zamanda koyu tonlar da sunuyor. Farklı uygulamalarda da kullanılabilirler.

Onlardan biri, Microsoft Word yenilenmiş bir Karanlık Mod alıyor Office Insider programının parçası olan herkesin zaten deneyebileceği. Word’ün zaten bir karanlık modu var, ancak mevcut olandan farklı olarak, yeni mod, uygulamanın yalnızca bir bölümüyle sınırlı olmayan koyu tonlu bir görünüm sunuyor.

siyah ya da beyaz

gif

Microsoft’un yeni “Karanlık Modun” kullanılabileceğini açıkladığı Office blogunda yapılan bir duyuru. Geliştirme Kanalındaki tüm entegre kullanıcılar tarafından test edilmiştir çalışan sürüm 2012 (13518.10000).

Bu yenilenen tasarım sadece üst çubukla sınırlı olmayan karanlık bir görünüm. Tüm ekran artık aynı ton-siyah görünüme sahip, bu nedenle düşük ışıklı ortamlarda çalışırken dikkat dağıtıcı bir kontrast yok.

gif 2

Yeni mod ile, tüm arayüz siyah olur, şimdi beyaz veya gri gibi görünen gibi. Ayrıca kırmızı, mavi, sarı ve diğer renkler yeni koyu arka plana uyacak şekilde değiştirilecektir. Ve belirli bir anda rengi değiştirmek istersek, sayfanın temasını tek bir tıklama ile değiştirmek için yeni bir buton eklenir.

Yeni Karanlık Modu etkinleştirmek için, geliştirme kanalının bir parçasıysanız, “Dosya”, “Hesap”, “Ofis Teması” yolunu girmeli ve “Siyah”ı seçmelisiniz. Siyah ve beyaz sayfa arka plan rengi arasında geçiş yapmak için “Görünüm”e ve ardından “Modları değiştir”e tıklamanız gerekir.

Karanlık Modu Devre Dışı Bırak

Yine de, beyaz arka planı kullanmayı tercih edersenizsayfa rengini her zaman beyaz tutmak için “Koyu devre dışı bırak” onay kutusunun etkinleştirilmesi gereken “Dosya”, “Seçenekler”, “Genel” ve “Microsoft Office kopyanızı özelleştirin” yolunda etkinleştirebilirsiniz.

Şimdilik yalnızca Geliştirme Kanalı kullanıcıları için mevcut bir iyileştirme olmasına rağmen, Diğer kullanıcılara ulaşmak çok uzun sürmemelidir.

üzerinden | MSPUDaha fazla bilgi | ofis-blog

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, Word’de yeni “Karanlık Modu” ve onu boş arayüzle değiştirmek için bir düğmeyi test ediyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…