Microsoft Word, sonunda sayfalara uyguladığı gerçekten karanlık bir karanlık moda sahip olacak

Windows 10’un karanlık bir teması var, macOS’un karanlık bir teması var ve Microsoft Office’in de bunlara uyum sağlamak için karanlık bir teması var. Mesele şu ki, en azından Word söz konusu olduğunda, şimdiye kadar karanlık bir tema veya varyasyon yok, gerçekten karanlıktı.

Belge sayfalarında hala beyaz bir arka plan var popüler metin düzenleyicinin arayüzünün geri kalanı siyah ve koyu gri olmasına rağmen. Bu nihayet değişmek üzere.

Word için yeni karanlık mod

Kelime Karanlık Modu

Microsoft kısa süre önce Word erişilebilirlik ekibinin sonunda beyaz bir tuval sunan daha kapsamlı bir karanlık mod üzerinde çalıştığını duyurdu. Bu, kullanıcıların yıllardır istediği bir özellik ve uygulanmasının bu kadar uzun yıllar alması şaşırtıcı değil.

Yeni karanlık mod artık Office Insider Programının üyeleri tarafından test edilebilir. Yeni karanlık modun öncekinin yerini almadığını belirtmekte fayda var, sadece bir seçenek daha.

Kelime Karanlık Modu

Her Şeyi Açıklayacak 23 PowerPoint Sunum Şablonu

Açık mod, beyaz sayfalarla karanlık mod veya siyah sayfalarla karanlık mod arasında geçiş yapabilirsiniz.. Seçenek, koyu modunuz etkin olduğu sürece, yazdırma modu sayfası seçeneklerindeki şerit menüsünde görünür.

Koyu mod, Dosya > Hesap > Ofis Teması > Siyah tıklanarak etkinleştirilir. Yeni seçenek artık 2012 sürümünü (Derleme 13518.10000) kullanan kullanıcılar için beta kanalında mevcuttur.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/48/6c/53/600af93b3bef072889/default-progressive-adaptive.m3u8″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/51/2e/83/600af8103bef07288e/orijinal/comic-sans-la-tipografia-mas-popular-y-hated-bq.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft Word, sonunda sayfalara uygulanan gerçekten karanlık bir karanlık moda sahip olacak aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…