Microsoft Word, Mart ayında başlayan tahmine dayalı yazma özelliğiyle daha hızlı yazmanıza yardımcı olabilecek

Redmond’un Microsoft 365 için belirlediği yol haritası şunları içerir: Öngörülü yazmanın önümüzdeki Mart’ta Microsoft Word’e gelişi. Spesifik olarak, ilerleme nasıl neowinmetin tahmini özelliği Windows için kelime işlemciye gelecek.

“Windows için Word’deki metin tahminleri, metni hızlı, zamanında ve doğru bir şekilde tahmin ederek kullanıcıların daha verimli yazmasına yardımcı olur”Microsoft açıklıyor.

Kelime metin tahminleri, olası hataları azaltarak yazmayı hızlandırmayı ve iyileştirmeyi amaçlar.

Şirket, yol haritasının kendisinde de gördüğümüz gibi, bu özelliği Windows, Android ve iOS için Microsoft Outlook’ta da uygulamaya başladı, ayrıca Şubat ayı boyunca Microsoft To Do üretkenlik uygulamasında. Kasım ayında, yalnızca İngilizce olmasına rağmen Web üzerinde Outlook’a geldi.

Word metin tahminleri bu şekilde çalışır

Word’ün metin tahminleri, ayrıca Outlook’lar da aynı fikre sahiptir: kullanıcıların yazmasına yardımcı olun yazım ve dilbilgisi hatalarını azaltırken daha hızlı ve daha doğru. Bütün bunlar ayrıca zamanla ve kullanımla gelişiyor.

Tahmine dayalı yazma, artık yazarak çalışır. Biz bir metin yazarken, sistem bize yazdıklarımızın nasıl devam ettiğini önerebilecek ve biz de bunu kabul edebileceğiz. tabloyu kullanarak veya Esc tuşunu kullanarak reddedin.Zamanla, işlev yazma şeklimizi ve kalıplarımızı öğrenerek daha etkili olur. Yeniden yazma özelliğiyle birlikte kazanan bir kombinasyon artık İngilizce olarak mevcuttur.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0c/97/14/602faa884bd22f5869/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0c/97/15/602fbbb44bd22f5869/orijinal/mini-microsoft-excel.png»}

Zamanla, işlev yazımızdan ve kalıplarımızdan öğrenerek daha etkili hale gelir.

Sözcük yeniden yazma önerileri Google Dokümanlar'ı ilerletiyor: artık tüm cümleleri daha iyi hale getirmek için yeniden yazmanıza izin verecekler

Bu özellik şimdiye kadar İngilizce olarak mevcuttu, ancak yol haritasında Microsoft Word’e ve Outlook ve Yapılacaklar’a geliyor. belirli bir dil belirtilmemiş. Bunun yerine, Web üzerinde Outlook özelliğinde belirtilmiştir. İtibaren Genbeta Bu yeni özelliğin hangi dillerde kullanıma sunulacağını sormak için şirketle iletişime geçtik.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft Word, Mart ayında başlayan tahmine dayalı yazma özelliğiyle daha hızlı yazmanıza yardımcı olabilecek aslen yayınlandı Genbeta Tony Castillo’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…