Microsoft, Windows 10 ve macOS için Office 2021’in lansmanını onayladı: yıl sonuna kadar kullanıma sunulacak

Office’teki her şey Office 365 değildir: geçen Eylül, Microsoft, bu yıl aboneliksiz yeni bir sürüm yayınlayacağını duyurdu Windows ve macOS için Office 2019’un halefi olan ünlü ofis paketinin (yani bir kerelik ödeme ile satın alınan) satın alınması. Ve şimdi onun hakkında daha fazla şey biliyoruz.

Microsoft bugün duyurdu Office’in iki yeni sürümü: a Ev kullanıcıları için Office 2021 ve bir versiyonu Ticari müşteriler için Office LTSC. Her iki lansman da kesin tarih veya satış fiyatı belirtilmeden bu yılın son aylarında gerçekleştirilecek.

Yeni sürümdeki yenilikler

Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, Office 2021’in en dikkat çekici yeniliği yeni bir arayüz olacakMicrosoft 365 kullanıcılarının uzun süredir keyif aldıklarının görüntüsü ve benzerliğinde.

Bu, yakın zamanda tanıtılan ve belgeler için de geçerli olan yeni karanlık modu da uygulayacağı anlamına geliyor:

Abonelikleri olmayan, ancak kurumsal ortamlar için başka bir Office

Office LTSC (Uzun Süreli Hizmet Kanalı) söz konusu olduğunda, piyasaya sürülmesi bunun nedeni, Microsoft’un pek çok şirketin henüz ‘bulutta yer almaya’ hazır olmadığını (veya ilgilenmediğini) bilmesidir.uzaktan çalışma ve ortak düzenleme araçlarının yükselişine rağmen.

Bu nedenle, örneğin Microsoft, bu sürümü başlatırken, süreçlerin ve uygulamaların en çok düzenlenen endüstriler gibi belirli çok özel senaryoların varlığını dikkate almıştır. her ay değiştirmeyi göze alamazlar.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/03/7d/d2/5e32a3153bef075eb6/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3f/c9/02/5e32a3044bd22f7e62/orijinal/como-limpia-windows-10-y-increase-its-speed.jpeg»}

Böylece, Office 2021 gibi, Office LTSC de tek bir lisans modeline sahip olacak ve mevcut sürüme göre en büyük yeniliği, resmi destek süresinin azaltılması (7 yıldan 5 yıla) ve erişilebilirlik iyileştirmeleri ve gibi yeni özellikler Excel’de Dinamik Diziler ve XLOOKUP.

üzerinden | Sınır

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, Windows 10 ve macOS için Office 2021’in lansmanını onayladı: yıl sonuna kadar kullanıma sunulacak aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…