Microsoft, turboyu Sandbox ile birleştiriyor: en son Build ile daha hızlı ve Defender Application Guard için iyileştirmeler geliyor

Windows 10 Mayıs 2019 Güncellemesi ile gelen yeniliklerden biri de Sandbox oldu. İçinde sanal alan gibi bir şeye erişmemizi sağlayan araç. her türlü uygulama ile deneyin ve oynayın ve işletim sistemi için risk içermeyen araçlar.

Microsoft’un Insider Programı içinde yayınladığı en son Build’in gelmesiyle gelişen bir araç. 21343.100 yapı üzerinden şirket Sandbox’a iyileştirmeler ekledi böylece artık konteynerler için senaryolara sahipken daha hızlı çalışmayı başarıyor.

Daha verimli ve daha az obur bir Sandbox

Sandboxing

Windows Sandbox, bilgisayarımızın işleyişiyle ilgili sorunlar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan güvenilmez yazılımların çalıştırılabileceği yalıtılmış ve geçici bir masaüstü ortamıdır. Windows Sandbox, yalnızca test amaçlı kapalı bir ortamdırderhal yürüttüğümüz ve kapattığımızda etkileri kaybolan . Artık iyileştirmeler alan güvenli bir ortam.

Windows Sandbox'a erişemiyor musunuz?  Bu işlevi etkinleştirmek için atmanız gereken adımlar bunlardır.

21343.100 derlemesinden başlayarak ve Sun Valley dağıtımına yönelik olarak, Microsoft, çalışma zamanında iyileştirmeler yapıyorBu, daha iyi Windows Sandbox performansına ve ayrıca Microsoft Defender Application Guard (MDAG) gibi diğer kapsayıcı işlevlerinin yanı sıra diğer programları çalıştırırken iyileştirmelere yol açar.

Her şeyden önce yürütme süresinde bir gelişme eski donanım kullanan ekiplere fayda sağlayacak veya daha az güçlü bir işlemciye sahip olun. Buna paralel olarak Microsoft, bilgisayarları saldırılara ve tehditlere karşı korumak için tasarlanmış bir araç olan Microsoft Defender Application Guard’ın performansını optimize etti.

{«videoId»:»x7zpd8n»,»autoplay»:true,»title»:»SANAL ASİSTANLARIN TARİHİ CLIPO’yu hatırlıyor musunuz?»}

Windows Sandbox (şimdiki değeri) Windows 10’un Pro ve Enterprise sürümleri için kullanılabilir ve yalnızca Insider Programındaki yeni iyileştirmeler, birkaç saat önce yayınlanan Build’de. Nasıl çalıştığını görmek için, sonbaharda gerçekleşecek yılın ikinci güncellemesinin genel dağıtımını beklememiz gerekecek.

üzerinden | WindowsSon

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, turboyu Sandbox ile birleştiriyor: en son Build ile daha hızlı ve Defender Application Guard için iyileştirmeler geliyor aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…