Microsoft Teams’i kullanmak için gerekenler

Verimlilik için en iyi uygulamaları veya araçları istiyorsanız, Microsoft’a gitmelisiniz ve bu Redmond şirketi, popüler ofis paketinin yanı sıra Outlook veya OneDrive gibi diğer hizmetler ile tanınır..

Ancak, ortak çalışma için mükemmel bir uygulama varsa, o da şüphesiz Microsoft Teams’dir. Microsoft Teams, güçlü bir bulut tabanlı araçtırçalışmamızın geri kalanıyla organize konuşmalar ve sohbetler gerçekleştirebileceğiniz bir alan.

Microsoft Teams, işbirliği içinde çalışmak için en iyi uygulamadır

Ancak, Microsoft Teams’i kullanabilmek için ne gerekiyor?

Microsoft Teams’i kullanabilmek için ne gerekiyor?

Microsoft Teams edinmek gerçekten çok basit, bunu başarmanın birkaç yolu varuygulamanın en gelişmiş özelliklerinden yararlanmak isteyip istemediğinize veya tam tersine en temel özelliklerden memnun olmanıza bağlı olarak.

  • Teams’e erişebilmek için en önemli ve gerekli şey bir Microsoft 365 hesabına sahip olmaktır. veya sadece bir Microsoft hesabıyla. Skype, OneDrive, Outlook.com veya Xbox Live kullanıyorsak, zaten bir hesabımız var, yoksa oluşturmamız gerekecek.

  • Bu yapıldıktan sonra Microsoft Teams’e ücretsiz olarak kaydolmamız gerekecek. Microsoft hesabımız için kullandığımız e-postayı yazarak.

  • Bir sonraki adım için sadece istediğimiz sürümü seçmemiz gerekecek.. Bu sürümlerin her birinin farklı özellikleri vardır, bu nedenle ihtiyaçlarımıza göre seçim yapacağız (İş, Eğitim veya Ev).

  • İleri’ye tıklayın, talimatları izleyin ve bittiğinde, Teams uygulamasını bilgisayarımıza indireceğiz (Windows veya MacOS).

Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, Microsoft Teams’in avantajlarından biri, çok platformlu olmasıdır, bu nedenle bunları bilgisayarlarımıza yükleyebilmenin yanı sıra, Android ve Apple cihazlarda da kullanabileceğiz iPhone veya iPad gibi.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Microsoft Teams’i kullanmak için gerekenler girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…