Microsoft Teams vs Skype: aynı mı? Hangisi daha iyi?

Microsoft Teams, bugün kullanabileceğimiz en iyi ortak çalışma uygulamalarından biridir. ve sadece birçok kullanım ve olanaklara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Office veya Outlook gibi diğer Microsoft hizmetleriyle de mükemmel şekilde bütünleşir.

Teams, bulut tabanlı bir platformdur Bu, çalışma grubuyla konuşmak, işbirliği yapmak ve hatta hem iş üyelerinin geri kalanıyla hem de müşterilerle görüntülü arama yapmak için kullanılır.

Ancak, Microsoft’un Skype adlı kendi görüntülü arama uygulaması yok mu? Microsoft Teams ve Skype aynı şey mi? Hangisi daha iyi? Aralarındaki farklar nelerdir?

Teams ve Skype nasıl benzer ve farklıdır?

Ekipler, ortak çalışma ve uzaktan çalışma için Microsoft’un amiral gemisi uygulamasıdır

Gerçek şu ki, görüntülü arama yapmak için birçok araç var, ancak aynı zamanda Skype her zaman en ünlülerden biri olmuştur..

Skype, yalnızca görüntülü arama yapmakla kalmayıp, aynı zamanda telefon görüşmeleri (ücretli) ve yazılı sohbet için de hizmet veren bir araçtır, hepsi tamamen ücretsiz. En iyisi? Bilgisayarlarda, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir.

Şimdi, Microsoft Teams bir üst seviyeye çıkıyor ve sadece görüntülü arama yapmamıza ve sohbet konuşmamıza izin vermiyor. ayrıca diğer birçok görev değilse.

Microsoft Teams, ana hedefi ekip işbirliği olan bulut tabanlı bir platformdur. Tahmin edebileceğiniz gibi, Teams, Microsoft ürünleri grubuna aittir, bu nedenle Redmond şirketinin diğer araçlarıyla mükemmel bir şekilde bütünleşir Office paketi veya OneDrive bulut hizmeti gibi.

Daha fazla bilgi: Microsoft Teams’i kullanmak için gerekenler

Ekip çalışması, belgeleri düzenleme ve paylaşma, sohbetler, toplantı düzenleme, bir takvime etkinlikleri kaydetme, çalışma ekiplerini yönetme… Gördüğümüz gibi Microsoft Teams, Skype’tan çok daha eksiksiz bir araçtıryalnızca daha boş bir ortamda görüntülü görüşmelere izin veren Skype’tan daha iş ve eğitim dünyasına yöneliktir.

Microsoft Teams görüntülü görüşme

Teams, Skype’tan çok daha eksiksiz bir uygulamadır

Tüm bu nedenlerle, sadece arkadaşları ve ailesiyle görüntülü görüşme yapmak için bir uygulamaya ihtiyaç duyan herkes, Skype kesinlikle en iyi seçeneklerinizden biridir.

Öte yandan, çalışma ekiplerini veya şirketleri organize etmek için eksiksiz bir araca ihtiyaç duyulursa, Microsoft Teams şüphesiz en iyi müttefikimiz olacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Microsoft Teams vs Skype girişi: bunlar aynı mı? Hangisi daha iyi? ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…