Artık Microsoft Teams'i "çevrimdışı" modda kullanabiliriz

Microsoft Teams çağrılarında arka planı değiştirmek artık mümkün

Sırasında Zoom’un sorunları varAslında birkaç sorun var – video konferans uygulaması, kullanım kolaylığı ve farklı arka planlar arasında seçim yapma yeteneği gibi özellikleri nedeniyle popülerliğini koruyor. Şimdi, Microsoft bu yeteneği Microsoft Ekipleri.

Teams şu anda kurumsal bir uygulamadır; kayıt olmaya çalışırsanız ve bunu kullanma seçeneğini seçerseniz “Arkadaşlar ve aile”yönlendirileceksiniz Skype. Ancak bunu bir iş aracı olarak kullanıyorsanız veya şirketiniz kullanıyorsa, derme çatma ev ofisimizi gizlemek artık çok daha kolay.

Teams’de arka planınızı nasıl değiştireceğinizi keşfedin

Arka planımızı değiştirmek için sadece üç tıklama yapmamız gerekecek. İlk önce üç noktalı butona tıklamamız gerekiyor. Ardından seçeneği seçin Arka plan efektlerini göster. ve sonra en beğendiğimizi seçin.

Ekranın sağ tarafında görünecek çeşitli arka planlar arasından seçim yapın. Başkaları görmeden ekranımızın nasıl görüneceğini görmek istiyorsak “Önizleme”ye tıklayabiliriz; aksi takdirde, “Uygula”yı tıklamalıyız.

Ve son olarak, sahte bir arka plan kullanmak istemiyor ancak dağınıklığı arkanızda saklamanız gerekiyorsa, yine de arka planı bulanıklaştırabilirsiniz. Daha ne, çok yakında kendi paramızı kullanabileceğiz görüntülü görüşmelerimize daha kişisel bir boyut kazandırmak için.