Microsoft, tarayıcı çökme sorunlarını önlemek için Edge’in Başlangıç ​​artırma özelliğini uzaktan devre dışı bırakır

Yeni Microsoft Edge’in büyük bir ilerleme olduğundan kimsenin şüphesi yok. Ancak buna rağmen, bu mükemmel bir tarayıcı değildir ve hatalar her zaman ortaya çıkabilir. Bu, Microsoft’un şu anda araştırdığı sorunun durumudur ve şuna karar verir: komut verdiğimizde tarayıcının kapanmamasına neden olabilir.

bir hata ki görünüşe göre “Başlangıç ​​güçlendirme” işleviyle ilgiliWindows 10’da sistemi yeniden başlattıktan sonra tarayıcının daha hızlı başlamasını amaçlayan ve yaşanan arızanın arkasında her şeyin onun olduğunu gösteren bir araç.

uzaktan devre dışı bırakma

Köşe

“Başlangıç ​​güçlendirme” aracı, kullanıcılara sorun getiriyor ve sorunun zaten farkında olan Microsoft, tüm Edge kullanıcıları için ayarı uzaktan devre dışı bıraktı.

“Başlangıç ​​artışına” neden olan şey, Edge, birden fazla arka plan işlemini öldürmüyor ve bu, bazı sekmelerin veya pencerelerin kapanmamasına veya kapatıldığında tarayıcının yeniden başlatılmasına neden olan şeydir, Windows En Son’da doğruladıkları bir şeydir.

{«videoId»:»x7zpd4q»,»autoplay»:true,»title»:»27 MICROSOFT EDGE’DE BİR PRO gibi UZMAN OLMAK İÇİN İPUÇLARI ve HİÇBİR ŞEKİLDE»}

“Başlangıç ​​güçlendirmesinin” temel amacının, Edge’in arka planda Windows 10**’da daha hızlı bir önyüklemeye izin vermek için bir dizi işlemi başlatması olduğu ve düşük önceliği nedeniyle performansı etkilememesi gereken bir işlev olduğu unutulmamalıdır. takım.

Köşe

Aslında, sorun hakkında bilinen Microsoft, bir blog yazısı aracılığıyla şunları bildirdi: ayar tüm kullanıcılar için “Kapalı” olarak ayarlandı İlgili güncellemeyi yayınlarken hatayı düzeltmek için uzaktan.

Artık Edge'in yeni dikey sekmelerini ve yenilenmiş bir geçmişini ve bir düğmeyi tıklatarak deneyebilirsiniz.

“Başlangıç ​​güçlendirme” işleviyle Microsoft, Edge, başlatma sürelerini %29-41 oranında iyileştirebilir. İyi optimize edilmemiş gibi görünen ve Microsoft’un daha büyük zararlardan kaçınmak için kullanıcıyı bilgilendirmeden müdahale etmesine neden olan bir gelişme.

üzerinden | DrWindows

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, tarayıcı çökme sorunlarını önlemek için Edge’in Başlangıç ​​artırma özelliğini uzaktan devre dışı bırakır aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…