Microsoft, şifreleri güçlerine göre sipariş etmemize izin veren bir sistemi Edge’de test ediyor.

Microsoft, en başarılı lansmanlarından birini şımartmaya devam ediyor. Chromium motorlu Edge tarayıcısından bahsediyoruz ve eğer dün Math Solver ile nasıl entegre edildiğini ve tarayıcıdan çıkmadan problemleri ve denklemleri çözmemize izin verdiğini gördüysek, şimdi Şifrelerle ilgili bir gelişmeden bahsetmenin zamanı geldi.

Microsoft, Edge’de bulunan Parola Yöneticisinin çalışmasını iyileştirdi ve şimdi bu Kullandığımız parolaların güvenliği ihlal edilebilirse kullanıcıları uyarır çok güçlü olmamak. Chrome’un şimdi sunduğu şeye bir değişiklik, örneğin, güvenliği ihlal edilenleri değiştirmenize izin vererek şifre yönetimini iyileştiren bir tarayıcı.

daha güvenli şifreler

Köşe

Bu, Reddit’te Leo Varela kullanıcısı tarafından keşfedilen yeni bir özelliktir ve Edge’de kullandığımız şifreleri yönetmeye ayrılmış bölümde mevcuttur. sadece gir “Ayar” ve sonra “Profiller” erişmek için “Parolalar” ve şimdi adıyla yeni bir sütunun nasıl göründüğünü görün “Sağlık” veya “Sağlık”.

Edge Canary 92.0.895.0 sürümünden itibaren mevcuttur. ve parolalarımızın gücüyle ilgili bilgilere erişime izin verir (az ya da çok zayıflarsa). Ek olarak, eğer «Sağlık» üzerine tıklarsak, güçlerine göre şifreleri sırala.

{«videoId»:»x7zpd4q»,»autoplay»:true,»title»:»27 MICROSOFT EDGE’DE BİR PRO gibi UZMAN OLMAK İÇİN İPUÇLARI ve HİÇBİR ŞEKİLDE»}

Bu yeni sınıflandırma sistemi, şifrelerin eskisi gibi yani alfabetik sıraya göre veya siteye göre sıralanabilmesinin yanı sıra sağlık durumlarına göre de sıralanabilmesine ve böylece sadece şifrelerin gösterilmesine olanak sağlamaktadır. sızdırılmış, yeniden kullanılmış veya zayıf şifreler.

Köşe

Bu yeni işlev, parolalardan herhangi birinin sızdırılıp sızdırılmadığını bilme olasılığını da tamamlayıcı niteliktedir. tekrar “Ayar”, “Profiller” ve “Parolalar”“Çevrimiçi bir sızıntıda şifreler bulunduğunda uyarıları göster” başlığıyla, kullanılan anahtarlardan herhangi birinin tehlikede olması durumunda bizi uyaran bir bölüme erişebiliriz.

Edge’deki yeni şifre görüntüleyici 92.0.895.0 sürümünden itibaren görünmelidir Kanarya Kanalında Edge, ancak 92.0.898.0 sürümüne yeni güncellememe ve yeni seçenekler arasında hala bir “Sağlık” sütunu göremiyorum.

Yoluyla | MSPU

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, şifreleri güçlerine göre sipariş etmemize izin veren bir sistemi Edge’de test ediyor. aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…