Microsoft, Office uygulamasını App Store’da günceller: iPad’in ekranına uyarlanmış bir uygulaması zaten vardır

Şimdiye kadar, Microsoft uygulamalarıyla bir iPhone ve iPad kullanırken, bazı durumlarda bu uygulamalardan bazılarının iki sistemden biri için özel olarak geliştirilmişbiraz saygıya sahip gibi görünen iOS olmak.

iOS ve iPadOS için Office davası en çarpıcı olanlardan biriydi. iOS için tasarlanmış ve geliştirilmiştir ve ipadOS üzerinde kullanırken kullanıcı ekranı genişletmek için iki oku kullanarak uyarlamak zorunda kalmıştır. Microsoft, Office uygulama teklifini güncellediği için artık gerekli olmayacak bir şey iPad ekranına uyan bir sürüm.

Yeniden boyutlandırmak zorunda kalmadan

Kopyalama Araçları

Microsoft Office güncellendi ve şimdi onu bir iPhone’da mı kullanacağımıza yoksa bir iPad’de mi başlatacağımıza uyum sağlayan bir uygulama buluyoruz. Ekranı manuel olarak uyarlamak artık gerekli değilaynı zamanda oldukça zayıf bir sonuç sunan bir süreç.

Office 2019 ve Office 365: Bunlar, mükemmel ofis paketinin benzerlikleri ve farklılıklarıdır.

iOS için birleşik bir uygulama olarak Microsoft Office, Şubat 2020’de iPad OS desteğiyle geldi ve şimdi, neredeyse bir yıl sonra, iPad tarafından sunulan tüm köşegenlere uyum sağladığında.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/63/5c/f2/5f0876ae4bd22f1f80/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/38/3d/42/5f09b24d3bef077a86/orijinal/miniatura-mes-de-uso-ipad-pro.jpeg»}

Bu iyileştirmelere erişmek için, Microsoft Office’in 2.46 sürümünü indirmelisiniz App Store’dan. iPad ekranlarına uyum sağlamanın yanı sıra Office, diğer iyileştirmelerle güncellendi.

Adaptasyonla birlikte Word, Excel ve PowerPoint, üretkenliği artırmak için ek araçlar alır ve böylece, örneğin, PDF dosyaları oluşturmamıza ve imzalamamıza izin verecek veya görüntüleri belgelere dönüştürün. Resimlerle çalışma şekliniz iyileştirildi ve PPT Oluşturma, PDF Oluşturma ve daha fazlası gibi çeşitli eylemlere erişmek için Office uygulamasının dışındaki telefon galerisindeki “Paylaş”a dokunmanız yeterli.

Ayrıca, Office uygulamasını açtığınızda yeni ekran görüntüleri varsa, bunları PDF veya PPT’ye dönüştürmek için bir öneri olarak görünürler. Şimdi, tarih, form, resim ve not ekleme işlemi kolaylaştırılmıştır PDF belgelerinde.

Abonelik Kopyası

Bu evet, uygulama iPad’e uyum sağlasa da şunu unutmamak gerekiyor. Office’i iPad ve iPhone’da kullanabilmeniz için Office 365 aboneliği gerektiğinden ödeme gereklidir.

Microsoft Office

üzerinden | MacSöylentiler

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, Office uygulamasını App Store’da günceller: iPad’in ekranına uyarlanmış bir uygulaması zaten vardır aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos