Microsoft Office Birleşik Uygulaması iPad’e Geliyor

Kasım 2020’de Microsoft ilginç bir hamle yaptı: iOS’taki Office uygulamaları tek bir uygulamada birleştirildi. Word, Excel, PowerPoint ve OneDrive tek bir yerdedir ve mobil ofis deneyiminizi kolaylaştırır. O zamanlar bu konudaki izlenimlerimizi zaten yayınlamıştık.

Bugün bu değişiklik iPadOS’a geliyor. Office uygulamasının yeni güncellenen 2.46 sürümü, OneDrive ile tümleşik paketin tamamını iPad’lere yüklemenize olanak tanır ve bu, hizmeti yoğun olarak kullanan 1 TB OneDrive depolama alanına sahip bir Microsoft 365 planının aboneleri için en iyi seçenek haline getirir.

Tüm Office görevleri için tek uygulama

Bu sadeleştirmeye ek olarak, Office’in PDF belgelerini imzalama ve görüntüleri belgelere dönüştürme gibi kendi işlevleri vardır. Ve tüm bunlara ihtiyacı olmayanlar için, Word, Excel ve PowerPoint’in bireysel uygulamaları hala ayrı ayrı kullanılabilir App Store’da.

Microsoft Office ve Mozilla Firefox, M1 çipli Mac'lerde zaten yereldir: güncelleme zamanı

iPad için Office’i App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak belgeleri düzenleyebilmek ve genişletilmiş OneDrive depolama alanına erişebilmek için etkin bir Microsoft 365 aboneliğine ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Tamamen ücretsiz bir ofis paketine ihtiyacınız varsa, Google Drive paketine sahipsiniz ve gizliliğin yanı sıra tüm cihazlarınızda her zaman Apple’ın Sayfaları, Sayıları ve Keynote’u bulunur.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft Office Birleşik Uygulaması iPad’e Geliyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…