Microsoft Office 2021’i duyurdu: Windows ve macOS için tek ödeme ve abonelik olmadan Office 365’e alternatif olacak

Abonelik yoluyla erişilebilen hizmetlere ve uygulamalara sahip olmanın giderek yaygınlaşmasına rağmen, takdir edilmektedir. tek ödeme tekliflerinin var olmaya devam etmesi. Microsoft söz konusu olduğunda, en iyi örnek Office 365 ile geleneksel Office arasındaki birlikteliktir.

Bu nedenle Microsoft’un bahis oynamaya devam ettiğini belirtmek gerekir. 2021 sürümüne sahip olacağını zaten bildiğimiz bir Office. Amerikan şirketi, önümüzdeki aylarda Office’in yeni sürümlerinin geleceğini duyurdu: Tüketiciler için Office 2021 ve şirketler için Office LTSC.

Windows ve macOS için

Ofis

Office 2021 bu yıl içinde kullanıma sunulacakşirkete göre ve hakkında çok fazla bilgi olmamasına rağmen, Windows ve Mac’te kullanabileceğimiz bugüne kadarki en gelişmiş sürüm olan Office 2019’da gördüklerimizin bir evrimi ve gelişimi olacağını biliyoruz. .

Word'ü kullanarak zaman kazanmak ister misiniz?  Bu 47 klavye kısayolu, parmaklarınızı klavyede tutmanıza yardımcı olacak

Sabit ve benzersiz bir lisans karşılığındabir abonelik ödemek zorunda kalmadan, tanıdık arayüz ile Microsoft ofis paketindeki en önemli uygulamalara erişebileceğiz.

karanlık mod

Office 2021’in Office 2019’a kıyasla getireceği iyileştirmeler arasında (zaten test etmekte oldukları) karanlık modu bulacağız. Word, Excel, PowerPoint ve paketin geri kalanı için Office 365’te gördüklerimizi devralan ofis otomasyonu.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4c/5e/12/5fd9cc864bd22fc50e/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/13/6e/d3/5fdb30c54bd22f23bc/original/apps-windows-miniatura.jpeg»}

Şirketler Office LTSC’ye sahip olacak (Uzun Süreli Hizmet Kanalı), tıpkı tüketici sürümü gibi, genel sürümdekiyle aynı değişikliklerin beklendiği ve 7 yıldan 5 yıla kadar uzanan bir desteğin olduğu tek seferlik bir ödeme paketi.

Duyuruya rağmen, Office 2021’i denemek için hala beklememiz gerekecek, çünkü her iki sürüm de, Office 2021 ve Office LTSC, 2021’in ikinci yarısına kadar gelmeyecekler. Nihai fiyat veya belirli bir çıkış tarihi bilinmeden, beklenen şey, hem Office hem de macOS için 32 bit ve 64 bit sürümlerde gelmesidir.

üzerinden | Sınır

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft Office 2021’i duyurdu: Windows ve macOS için tek ödeme ve abonelik olmadan Office 365’e alternatif olacak aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…