Microsoft Office 2021 resmi, bu yıl Windows ve macOS için gelecek

Microsoft, önümüzdeki aylarda Office’in yeni sürümlerinin geleceğini duyurdu. Tüketiciler için Office 2021 ve işletmeler için Office LTSC. var süitler ofis otomasyonu için tasarlanmıştır Office 365’e abone olmak istemeyenler için en son haberleri dahil edin ve Microsoft bulutu, geçen yılın Eylül ayında bu konuda zaten uyarmışlardı. Şirkete göre, bu yıl içinde satışa sunulacak.

Microsoft, Office 2021’in neleri içereceği konusunda şu an için çok fazla ayrıntı vermedi ancak bu, çalışır durumdaki Office 2019’a benzer bir sürüm olacak. Başka bir deyişle, son aylarda geliştirilen yenilikleri ve önümüzdeki aylarda sunmayı temel alacak. bir abonelik ödemeye gerek kalmadan sabit ve benzersiz bir lisans karşılığında.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4c/5e/12/5fd9cc864bd22fc50e/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/13/6e/d3/5fdb30c54bd22f23bc/original/apps-windows-miniatura.jpeg»}

Bulutu reddedenlerin ofisi

Bu sürümler, kullanıcılara Office 365 bulutuna bir alternatif sunmak için paralel olarak oluşturulduğundan, Office 365’te zaten bilinen ve mevcut olanlara kıyasla çok fazla yenilik yok. büyük arayüz değişiklikleri bekliyoruz bunlar zaten bilinmiyor.

Verimlilik platformunu kim kazanırsa, 90'larda metin editörünü kazanan gibi olacak.

Kullanıcıların Office 2021’den bekleyebilecekleri yenilikler arasında Word, Excel, PowerPoint uygulamaları ve ofis paketinin geri kalanı için karanlık modu buluyoruz. Microsoft, bu modu daha önce Office 365 sürümünde kurmuştur ve bu nedenle, son iki yılda onu bünyesine katan işletim sistemleri ve önemli uygulamalar trendine katılmıştır.

ekran görüntüsü

Uzaktan ve ortak çalışma araçlarıyla çalışma eğilimine rağmen, Office bazı işler için genellikle hala yereldir. işte burada devreye giriyor Office LTSC (Uzun Süreli Hizmet Kanalı), aylık veya yıllık ödemelerle değil, tek bir lisans karşılığında destekli kararlı bir sürüm arayan şirketlere odaklanıyor. Bu, özellikle, çalışma aracındaki haberler ve değişikliklerle personeli sürekli olarak eğitmenin mümkün olmadığı bazı sektörlerde ve şirketlerde yararlıdır. Office LTSC’deki ana değişiklik, 7 yıllık desteğe sahip olmaktan yalnızca 5 yıllık desteğe geçiştir.

Office 2021 ve Office LTSC, bu 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Microsoft, iki Office lisansı için henüz kesin tarihler veya fiyatlar belirtmedi. Açık olan, hem Windows hem de macOS için 32 bit ve 64 bit sürümlerde geleceğidir. Microsoft ayrıca Nisan ayında Office LTSC’nin bir önizleme sürümünü yayınlayacak, Office 2021 olmayacak.

üzerinden | Sınır

– Haberler Microsoft Office 2021 resmi, bu yıl Windows ve macOS için gelecek aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…