Microsoft, ilkbaharda gelecek olan Windows güncellemesinin neredeyse bir Sunucu Paketi olacağını ve neredeyse hiç haber olmayacağını duyurdu.

Windows 10 için yeni Microsoft güncellemesini öğrenmek için bekliyoruz. Bir güncelleme, bahar güncellemesi, geleneksel olarak şirketin bizi her yıl alıştırdığı iki güncellemeden en güçlüsü olan bahar güncellemesi. bu yıl değişecek gibi görünüyor ve şirketin kendisi onayladı.

Microsoft forumları, Amerikan şirketini çevreleyen her şey hakkında bilgi almak için ilginç bir kaynak olmaya devam ediyor. Şimdi, Tech Community forumlarında bahar güncellemesinin hafif bir güncelleme olacağını bildirdiler, tüm kalibre haberlerini sonbahar güncellemesine bırakıyorum.

Her şey Windows 10X için mi ayrıldı?

Güncelleme

Microsoft açıkça belirtti Windows 10’un 21H1 dalı pratikte hiçbir değişiklik getirmeyecek ve bu, Windows 10 Ekim 2020 Güncellemesinde zaten gördüklerimizin sadece bir güncellemesi olacak, bu güncelleme neredeyse habersiz geldi.

Microsoft forumunda yapılan açık iletişimde, Windows 10’un yeni sürümünün donanımıyla uyumluluktan söz ediliyor. Ve gelen bilgilere göre, 20H2 şubesinin sunduklarında göreceğimiz birkaç değişiklik ve 2004 sürümüyle uyumlu tüm cihazlar bile uyumlu olmaya devam edecek.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5e/dc/72/6010bea83bef07813a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/aa/34/600b00d24bd22f95fd/orijinal/windows-10-desde-cero.jpeg»}

Açıktır ki Microsoft zaten lansmana odaklandı Bu yıl için beklenen tüm haberlerin alıcısı gibi görünen bir Windows sürümü olan Windows 10X, daha önce önemli olan bu güncellemeleri, hataları kapatacak ve düzeltecek ve sistemin işleyişini iyileştirecek basit bir güncelleme olarak bırakıyor.

Windows 10X yaklaşıyor: yenilikleri bunlar ve bilgisayarınızda deneyebilirsiniz

Evet, Microsoft’un Windows 10 21H1’i başlatabileceği tarih hakkında resmi bir bilgi yok, ancak diğer durumlarda olduğu gibi yavaş yavaş ulaşacağı umulmaktadır.olası bir hatanın yayılmasını ve kullanıcı deneyimini bozmasını önlemek için.

üzerinden | El EspañolDaha fazla bilgi | Microsoft Forumları

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, ilkbaharda gelecek olan Windows güncellemesinin neredeyse bir Sunucu Paketi olacağını ve neredeyse hiç haber olmayacağını duyurdu. aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…