Microsoft, en son duyurusunda Intel Core i3 ile Surface Pro 7’nin bir iPad Pro’dan daha iyi olduğunu düşünüyor

Microsoft, “Hala en iyi seçenek” başlıklı duyurusunda, lehindeki argümanları sıralıyor. iPad Pro ile karşılaştırıldığında Surface Pro 7’niz. Redmond şirketi, Apple’a kıyasla tabletinin bazı yönlerini öne çıkarıyor. Bunu, göreceğimiz gibi, bu cihazın temel özelliklerini unutarak yapıyor.

Microsoft ayrıca Intel’in kısmi karşılaştırmalarına katılıyor

{«videoId»:»x80f07j»,»autoplay»:true,»title»:»Microsoft Surface Pro 7 ve Apple iPad Pro reklamı»}

Ocak ayında Microsoft, ilk reklamda öne çıkabilmek için Surface Pro 7’yi eski bir MacBook Pro ile karşılaştırdıysa, şimdi bir iPad Pro ile karşılaştırmayı nasıl yaptıklarını görüyoruz. Önceki reklamın aynı estetiğini takip etmek ve aynı oyuncuyla, her iki takımı da sadece 30 saniyede karşılaştırın. Şirket için argümanlar şu noktalar etrafında dönüyor:

Özellikler

  • iPad Pro, aygıtı bir yüzey üzerinde dik tutmaya yardımcı olan yerleşik bir kapağa sahip değildir. Surface Pro 7, tüm modeller gibi. Oyuncu, bu noktayı vurgulamak için iPad’i masaya bırakıyor.
  • Klavye, iPad Pro için bir başka zayıf nokta, çünkü Microsoft’a göre bu çok hantalağırdır ve çok kolay yapışmaz.
  • Diğer bir öne çıkan nokta ise hibritin USB-C, USB-A, ses jakı, klavyeniz ve kart okuyucunuz için bağlantı noktasına sahip olduğu bağlantı noktalarıdır. Oyuncu, iPad Pro’dan sarkan bir adaptörü işaret ederek, kullanıcının “o adam olmak isteyip istemediğini” soruyor.
  • Microsoft için Surface Pro daha güçlü çünkü Hepsi bir arada bir PC ve bir tablet.. Her cihazın hangi konuda daha iyi veya daha kötü olduğunu belirtmeden.

Microsoft Surface Pro 7, analiz: Yenilmek için dönüştürülebilir olma mücadelesi her zamankinden daha fazla

Son olarak Satya Nadella’nın ekibi kesin nokta olarak fiyatı gösteriyor. Surface Pro 7, 880 $ (1.049 Euro) ve iPad Pro 1.348 $ (1.498 Euro) olarak fiyatlandırılıyor. hem 128 GB alan hem de klavye dahil. Bu karşılaştırma güvenilir ise, Microsoft, iPad Pro’yu yenmek için çok kolay olurdu.

Bir tablette önemli olan her şeyi unutursak “hala en iyisi”

iPad Pro

Son aylarda Intel, kısmi karşılaştırmalarının öne çıktığı Apple Silikonlu Mac’lere karşı bir kampanya başlattıysa, Microsoft kendi partisini kaçırmak istemedi. Bu sefer Apple tablet ile olmasına rağmen, Apple Silikonlu yeni bilgisayarları yerine. Redmond’da, günlük kullanımda çok farklı sonuçlar verecek olan hokkada birkaç önemli özellik kaldı.

Bazıları için işletim sistemi olarak Windows’a sahip olmak bir artı puan olacaktır; diğerleriyle aynı şeyi belirgin bir dezavantaj olarak görecektir

Başlangıç ​​olarak, tablet olarak kullanmak istediğiniz bir cihazda ağırlık ve kalınlık çok önemlidir. Burada iPad Pro 641 gram, Surface Pro 7 ise 775 gram ağırlığında. 8,5 mm kalınlığı iPad Pro’da sadece 5,9 mm’ye denk geliyor.Apple cihazının çok küçük çerçeveli bir ekrana sahip olduğundan ve fan izinin bulunmadığından bahsetmiyorum bile.

Kamera

Güç bölümünde, Surface’ın reklamdaki en uygun fiyatlı modelinde Intel Core i3 bulunuyor. iPad Pro’daki A12Z Bionic ile karşılaştırıldığında, Geekbench 5 gibi sentetik testlerdeki sonuçlar yıkıcı: tek çekirdekte 867’ye 1,129 ve çok çekirdekte 2,067’ye karşı 4,714. Ve tüm iPad Pro modelleri, muhtemelen bu ay yenilenecek olan aynı işlemciyi monte ediyor. Bu, zorlu uygulamaların taşınması ve animasyonların ve geçişlerin gerçekleştirilmesi söz konusu olduğunda, günlük bazda daha fazla kolaylık anlamına gelir.

iPad Pro için Magic Keyboard, analiz: faktör ve biçim açısından gelecek

Ancak Microsoft’un tamamen unuttuğu şey herhangi bir iPad’in etrafındaki uygulamaların ekosistemi. Microsoft’un kendi Office, Adobe, Affinity, Pixelmator, Notability veya Coda 2 gibi uygulamaları ve ayrıca Apple’ın kendisinden Notes, iWork ve iMovie. Entegre LiDAR’lı bir iPad’de fotoğrafçılık ve artırılmış gerçeklik uygulamalarına ek olarak. Sonunda bir duyuru ile karşı karşıya olduğumuz doğrudur. Bu nedenle marka, rakibinin (algılanan veya gerçek) eksikliklerine işaret ederek ve kendi güçlü yönlerini bir kaide üzerine koyarak her zaman eve süpürmeye çalışacaktır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft, en son duyurusunda Intel Core i3 ile Surface Pro 7’nin bir iPad Pro’dan daha iyi olduğunu düşünüyor aslen yayınlandı elma küresi Eduardo Archanco’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…