Microsoft Edge, ‘Super Mario Bros’ gibi Nintendo ROM’ları oynamak için aylarca uzantılar sundu

Sadece birkaç gün öncesine kadar, Microsoft’un Edge uzantıları, aşağıdakiler gibi en iyi bilinen video oyunlarından birkaçının olası ücretsiz izinsiz kopyalarını barındırıyordu. Mario Kart 64, Super Mario Bros, Sonic the Hedgehog 2, Pac-Man, TetrisCut The Rope, Fruit Ninja, Temple Run ve hatta Minecraft, Microsoft’un bu sektördeki başarısı.

bu Bu içeriklerin başlıklarında görünen yaratıcılar ne Microsoft ne de Nintendo idi, ne de başka bir tanınmış oyun geliştiricisi. Bunun yetkisiz kopyalar olduğuna inanılıyor.

Herkese açık hale geldikten sonra uzantılar kaldırıldı

Dinozor

Verge Cumartesi günü kepçeyi kırdı ve birkaç saat sonra oyunların büyük çoğunluğu uzantı mağazasından kaldırılmıştı. Edge tarayıcısının Aynı ortama göre, Google Chrome dinozor oyununun bir kopyası gibi görünen tek şey kaldı.

Yeni Microsoft Edge'i karşılamak için en iyi uzantılar

Jordan Chase, Twitter’da Mario Kart 64 uzantısının (bu gönderi şimdi silindi) olduğunu söyledi. oyunun romunu indirdim. Chase’e göre Tetris uzantısı, bir ROM indirmemesine rağmen, ünlü oyunun bir klonu gibi görünüyordu.

ResetEra’da, KoolAid kullanıcısı Microsoft Edge Dev’in resmi Twitter profiline benzeyen bir ekran görüntüsü yayınladı ve bunun “Pac-Man, Tetris ve Mario Kart severlere” bunu bildiklerini duyurduklarını duyurdu. Microsoft Edge’in kataloğunda bu ve diğer eski oyunlar var uzantılardaki oyunlar.

microsoft kenar uzantıları

The Verge bu sorunu keşfettiğinde bulmayı başardığı oyunlardan bazıları, Ekim ayına kadar geri giden incelemeler vardı, Microsoft kataloğunda oldukça uzun bir süredir fark edilmediklerini belirten. Windows firması bu konuda herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/4f/a9/33/600b031a4bd22f95f8/default-standard-180.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/73/77/33/600b033f4bd22f95fe/original/los-11-mejores-juegos-gratis-para-nintendo-switch-bq.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Microsoft Edge, ‘Super Mario Bros’ gibi Nintendo ROM’ları oynamak için aylarca uzantılar sundu aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…