microSD kart mı arıyorsunuz? Kaliteli modeller satışta

Cep telefonları gibi her türlü cihazın depolama kapasitesini artırmak için günümüzde mevcut olan en ilginç aksesuarlardan biri kartlardır. Yenisine ihtiyacınız varsa, size gösteririz indirimli microSD kartlar herhangi bir şüphenin ötesinde bir kaliteye sahip.

Tüm modeller, büyük prestij sahibi üreticilere aittir ve bu nedenle, seçilen aksesuarlardan yaptığınız herhangi bir satın almanın ve indirimde olan herhangi bir satın alma işleminin size bir ürün elde etmenizi sağlayacağından şüpheniz olmasın. veri aktarımı yeterlik iyi Böylece onlarla her türlü işi yapabilirsiniz. Yanında uyumluluk bilgisayarlar ve diğer cihaz türleri (tabletler ve hatta konsollar gibi) ile birlikte sunduğu Harikayani her türlü beklentiyi karşılayacak alışverişlerden bahsediyoruz.

Satışta iki microSD kart

Önerdiğimiz indirimdeki microSD kartlar

Aşağıda, her biri son derece güvenilir olan farklı çevrimiçi mağazalarda mevcut olduklarından, evden çıkmanıza gerek kalmadan alabileceğiniz microSD kartları bulabileceğiniz bir liste bırakıyoruz. Ek olarak, şu anda sahip oldukları indirimler onları çok cazip olanaklar haline getiriyor, çünkü bir Fiyat için büyük değer. Bu yaptığımız seçim:

Samsung EVO Seçimi

Bu, 128 gigabayttan az olmayan depolama kapasitesine sahip olan ve 4K kalitesinde videolar gibi ne kadar karmaşık olursa olsun her türlü içerikle çalışmanıza olanak tanıyan bir seçenektir. Şu anda sahip olduğu %43 indirim harika bir fırsat ve söz konusu cihazı SD modele çevirebilmek için adaptörden yoksun değil.

Samsung EVO Seçim Kartı

SanDisk microSDXC

Nintendo lisansına sahip olma özelliğine sahip bir model, çünkü Switch konsolunuzla tam bir güvenlik içinde ve içinizdeki içerikleri yönetirken mükemmel sonuçlar elde edeceğiniz konusunda hiçbir şüpheniz olmadan kullanılabilecek bir model. Çok özel tasarımıyla, 64 gigabaytı çoğu durumda fazlasıyla yeterli ve şu anda tasarruf %56’dan az değil.

SanDisk'ten satışa sunulan microSD kartlar

Lenovo MikroSD

Sunulan microSD kartlar arasında bu modelle ilgili en ilginç şey şüphesiz ki %34 indirimli olması, onu beş Euro’dan daha az bir fiyata almanızı sağlıyor. Hem mobil cihazlarda hem de dizüstü bilgisayarlarda düzenli kullanımda iyi bir çözüm olması için en çok talep edilen standartları karşılayan bir model için gülünç bir rakam. Dayanıklılığı oldukça yüksektir.

Lenovo MikroSD

Usd300S’yi aş

Bu modelin içinde 95 Mbps’ye varan hızlarda çalışabileceğiniz 64 gigabayt depolama kapasitesi bulacaksınız, bu rakam her zaman iyi sonuçlar almanız ve kullanıcı deneyimi için yeterli bir rakam. Şu anda mükemmel uyumluluk ile bu modeli %25 indirimle güvenle alabilirsiniz.

Transcend'den satışa sunulan microSD kartlar

Verbatim 44082

Ucuz bir aksesuar arıyorsanız, bu göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerden biridir, çünkü Amazon mağazasında yararlanabileceğiniz tasarruf% 49’a ulaştığından, sunulan microSD kartlardan olduğuna inanıyoruz. her zaman dikkate alınmalıdır. fatura. Çok güvenilir ve Sınıf 10 olması nedeniyle verilerle çalışmak her zaman oldukça etkilidir. SD tipine dönüştürmek için bir adaptöre sahip değildir.

Verbatim kartı 44082

Giriş Bir microSD kart mı arıyorsunuz? Şimdi satışta olan kaliteli modeller Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…