Messenger nasıl selamlanır

haberci başkalarıyla iletişim kurmak için iyi bilinen bir platformdur. tarafından geliştirilen bir Amerikan uygulaması ve platformudur. Facebook . Daha önce olarak bilinen Facebook sohbet . Kullanıcılar mesaj gönderebilir ve fotoğraf, video, çıkartma, ses ve dosya alışverişi yapabilir.

Haziran 2020’den önce, haberci arkadaşlarınıza merhaba demenizi sağlayan süper bir özelliği vardı. Ne yazık ki şu an için bu seçenek mümkün değil, bu da Messenger 2020’de el sıkışma simgesi olmadığı anlamına geliyor. Bu nedenle, size arkadaşlarınızı selamlama olanağı veren seçeneği sunmaya karar verdik.

İletişim

haberci Size her zaman birlikte olma imkanı verir. Sınırsız metin, sesli, görüntülü arama ve grup görüntülü sohbet özellikleriyle eksiksiz bir hepsi bir arada ücretsiz iletişim uygulamasıdır. Kullanırken haberci , mesajlarınızı ve kişilerinizi cep telefonunuzla kolayca senkronize edebilir ve herhangi biriyle, her yerde bağlantı kurabilirsiniz. Communicator’ları kullanarak iletişim bağımlısıysanız, size ne gibi olanaklar getirdiğini mutlaka öğrenmelisiniz. haberci .

Aşağıdaki pratik talimatlarda, başarılı bir şekilde nasıl göndereceğinizi öğrenebileceksiniz. el emojisi istediğin kişiye hızlı

Messenger’da Wave nasıl yapılır?

 1. İlk başta, açın mesajlaşma uygulaması ve el sıkışmak istediğiniz kişiyi seçin.
 2. İkinci adımda, tıklayın bilgi simgesi sağ üst köşede bulunur.
  Telefonunuzu Biçimlendirin

 3. Bundan sonra, üzerine tıklayın emoji başarıyla değiştirmek için.
  Telefonunuzu geri yükleyin

 4. Şimdi, sunulanlar arasından seçim yapın dalga el simgesi .
  Telefonunuzdaki ekran şifresini kaldırın

 5. İyi iş! hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz simge arasında el sallamak arkadaşlarınızla sohbet ederken.
  Telefonunuzdaki ekran kilidini kaldırın

  Telefonunuzdaki verileri kalıcı olarak silin

Messenger web sitesinde El Sallayarak Nasıl Gönderilir?

Elinizde akıllı telefon olmasa bile arkadaşınızla etkileşime devam etmek istiyorsanız, PC’nizde bir tarayıcı kullanabilirsiniz. Sadece messenger.com’u açın ve hesabınıza giriş yapın. Başarılı bir giriş yaptıktan sonra, mümkün olacak dalga mesajı gönder yukarıda belirtilen adımlara göre.

03 Tem 2020 tarihinde Natalia Ligocka tarafındansınıflandırma:
4.7
3 yorumlar
Bu yardımcı olduysa, lütfen başkalarına yardım etmek için paylaşın ve bizi Facebook, Twitter ve Instagram’da takip edin.

Diğer makaleler:


Bir varistör arızalandığında ne olur? - hardreset.info'daki makale resmi

Bir varistör arızalandığında ne olur?

Varistörler, birçok devrede önemli bir elektrik bileşeni olabilir. Bazı durumlarda bunlar bir gereklilik bile olabilir. Devreleri aşırı voltaj aşırı yüklenmesinden korumaya yardımcı olmak için gereklidirler, ancak başka herhangi bir zamanda varistörler, aşırı gerilim sınırlarını aşana kadar kapasitör görevi görecektir.

Daha fazla oku


Wordle'ın amacı nedir? - hardreset.info'daki makale resmi

Wordle’ın amacı nedir?

Birkaç dakikalık eğlence arıyorsanız, bir an için günlük aktivitelerden kopun, beyninizi rafa kaldırın, popüler web oyununa bir göz atmalısınız. kelime. Kurallar çok basit ve günde sadece bir kez oynayabilirsiniz! Kulağa ilginç geliyor mu? Bu makalede Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin. En son sosyal medya çılgınlığı burada, bu yüzden kaçırmayın!

Daha fazla oku


HardReset.info CARs YouTube kanalı - hardreset.info'daki makalenin resmi

HardReset.info ARAÇLAR YouTube Kanalı

Sizi bizim kullanmaya davet ediyoruz YouTube kanalı HardReset.info CAR’lar gibi birçok faydalı araba öğreticisini bulmak için ön sis farlarını aç , farları aç , bir android telefonu eşleştir , dili değiştir , radyo istasyonunu değiştir , tarih ve saati değiştir , Arka sis lambalarını açın , bip sesini kapat , pili değiştir ve arabanızla ilgili bilgileri genişletmek için çok daha fazlası.

Daha fazla oku

Leave a Reply