McIntosh, CD koleksiyonunuzu çalabileceğiniz abartılı bir oynatıcı olan MCD85 ile SACD/CD formatlarını yeniden canlandırmak istiyor

Akışın yükselişine rağmen, hala evde iyi bir video koleksiyonuna sahip birçok kullanıcı var. CDOynamak için uygun bir okuyucuya ihtiyaç duyan hem orijinaller hem de kendi kayıtları ve derlemeleri, bu nedenle bazı üreticiler optik medya ile uyumlu ekipman piyasaya sürmeye devam ediyor.

Bu, McIntosh’un yeni modeliyle durumudur. MCD85bir rekortmen SACD/CD birkaç ay önce tanıtılan MC830 ve C8 amplifikatörlerini tamamlamak için tasarlandı, ancak paramız yettiği sürece izolasyonda mükemmel şekilde kullanılabilir.

Mcd85 Ön Yakın Çekim Cd

Ekipman, markanın olağan çizgisinde tasarlanmıştır. büyük metal kasa ön alt kısımda kompakt diskler için tepsi ve arka yüzdeki bağlantıları bir araya getiren, elle monte edilmiş, göz alıcı ve harika kontrollere sahip.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1f/af/f2/5f31438e3bef077c07/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/62/f4/73/5f3143703bef077c00/original/trucos-spotify-min-1.jpeg»}

Dörtlü dengeye sahip 8 kanallı bir dijital-analog dönüştürücüye sahiptir (sol kanal için 4 ve sağ için 4) ve çalışır 32 bit/192 kHz Bu, hem CD hem de SACD olmak üzere tüm disk türlerine ve 2X dönüş hızına uyum sağlamak için farklı dalga boylarında çift lazer tarafından okunan ses parçalarının doğruluğunu korumayı vaat ediyor.

Mcd85 Geri

Okuyucu, orijinal disklerle değil, aynı zamanda dosyaların saklandığı kayıtlı disklerle de çalışabilir. AAC, AIFF, ALAC, DSD (DSD128’e kadar), FLAC, MP3, WAV ve WMAayrıca 384 kHz DXD dosyalarını da destekler. USB ses girişi kişisel bir bilgisayara bağlanabileceğimizi

Ayrıca sinyalleri destekleyen iki optik ve diğer iki dijital koaksiyel girişe sahiptir. 192KHz’e kadar PCMdengeli ve dengesiz analog ses çıkışlarının yanı sıra diğer üreticilerin amplifikatörlerine bağlanmak için özel konektörler.

Ses ekipmanlarında amplifikasyon gücü: iyi seçmek için nelere dikkat etmeliyiz?

Fiyat ve müsaitlik

McIntosh MCD85 oynatıcı, bu ayın sonunda bir fiyatla satışa sunulacak. 4.500$.

Daha fazla bilgi | McIntosh

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler McIntosh, CD koleksiyonunuzu çalabileceğiniz abartılı bir oynatıcı olan MCD85 ile SACD/CD formatlarını yeniden canlandırmak istiyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…