Master & Dynamic MW08: Tek bir şarjla 12 saate kadar kullanım sunan birinci sınıf hibrit gürültü önleyici kulaklık

Master & Dynamic’in kataloğunda yeni kulaklıklar var: yine, MW07 Plus’ın daha önce gördüğümüz bazı özelliklerini devralan ve diğerlerini iyileştiren bu MW08 modelinde hareket halindeyken kullanılacak kulak içi kulaklıklarla ilgili.

Tek bir şarjla 12 saat kullanım sağlayan alüminyum bantlı, farklı seramik kasalara sahip yeni kablosuz kulak içi kulaklıklar, aynı zamanda neme ve tere karşı IPX5 sertifikası ve hibrit gürültü engelleme sistemi.

Seramikte ve USB Tip C ile

Master Dinamik Mw08 2

Bu Master & Dynamic MW08, zaten bildiğimiz MW07 Plus’a çok benzeyen bir dış tasarıma sahiptir. Aradaki fark, önceki modelde markanın bu kulaklıklarda asetat kullanmasıdır. alüminyum bantlı seramik kullanılmıştır anteni barındırmak için kullanılır. Ayrıca MW08, MW07 Plus’tan daha küçüktür.

Bu model, önceki modelde olduğu gibi, Sağ kulaklıktaki çok işlevli düğme ile kontrol edilir çalabileceğimiz, duraklatabileceğimiz, parçaları atlayabileceğimiz, kulaklıkları eşleştirebileceğimiz ve sesli asistanı kullanabileceğimiz. Sol kulaklık, ortam sesini ve ANC gürültü kontrolünü açıp kapatmak için başka bir düğme içerir.

{«videoId»:»x7zsvb8″,»autoplay»:true,»title»:»6500 euro kulaklık vs bütçe modeli_ KÖR TEST»}

Her kulaklık entegre Çağrıların daha net ve keskin olmasını sağlayan üç mikrofon ve tesadüfen gürültü engelleme sisteminin daha verimli çalışmasına katkıda bulunur. MW07 Plus tarafından kullanılan 10 mm’lik sürücülere kıyasla 11 mm berilyum sürücüleri içeride saklıyorlar.

Master & Dynamic’in MW08 teklifi hibrit aktif gürültü önleme sistemi iki modun kullanılması sayesinde: ANC Max ve All Day ANC (birincisi daha az gürültülü ortamlar için, ikincisi ise dış gürültünün fazla olduğu durumlarda kullanılır). Ayrıca ter ve neme karşı dayanıklılık sağlayan IPX5 sertifikasına sahiptir. Bluetooth 5.2 ile uyumludurlar ve AAC, AptX ve SBC Bluetooth kodeklerini desteklerler.

Gerçek Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık Satın Alma Rehberi

Şarj kutusu parlak paslanmaz çelikten yapılmıştır kulaklığın sahip olduğu şeye bağlı olarak değişen bir renkle. Ayrıca menteşenin açılma pozisyonu değiştirilmiş ve artık USB Type C ile bağlantı sağ tarafta yer alıyor. Ek olarak, USB Type C’ye erişim olmaması durumunda USB-A’ya bir adaptör içerirler.

Özerklik söz konusu olduğunda, bu model şunları sunar: tek şarjla 12 saate kadar kullanım özerkliğişarj kutusu sayesinde 30 saat daha uzatılabilir. 15 dakika boyunca %50 şarj sağlayan hızlı şarj fonksiyonuna sahiptir, tam şarj ise 45 dakika sürer.

Vasıtasıyla Android ve iOS için kullanılabilen M&D Connect uygulamasıANC sistemini etkinleştirebilir ve ortam dinleme kontrollerini yönetebilir, ayrıca diğer temel ayarları değiştirebilir ve hatta bir otomatik kapanma zamanlayıcısını etkinleştirebiliriz.

Fiyat ve müsaitlik

Master & Dynamic’in yeni MW08 kulaklıkları 30 Mart’ta ABD’de satışa çıkacak. 299 $ önerilen perakende satış fiyatıMW07 ile aynı ve siyah, beyaz, mavi ve kahverengi olarak gelecek.

üzerinden | EngadgetDaha fazla bilgi | Ana ve Dinamik

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Master & Dynamic MW08: Tek bir şarjla 12 saate kadar kullanım sunan birinci sınıf hibrit gürültü önleyici kulaklık aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…