MásMóvil’in MVNO’su Llamaya, yeni mobil tarifeleri başlattı

MásMóvil Grubu, MásMóvil’in kendisi, Yoigo, Pepephone, Llamaya, Lebara, Hits Mobile ve Oceans gibi çok sayıda markadan oluşur. Bu durumda Llamaya gibi markalarından birinden bahsetmemiz gerekiyor. Ülkemizdeki dördüncü operatörün sanalı az önce sunmuştur. yeni sözleşme portföyü ve ön ödemeli oranlar mobil teklifler ile mobilde daha ucuza konuşmak ve gezinmek için. Atlamadan sonra tüm anahtarları size veriyoruz.

Llamaya son yıllarda epey gelişti. Llamaya’da şarjlı ön ödemeli tarifelerin biraz daha fazlasını sunmaktan, düşük maliyetli pazarda rekabet edebilecek fiber ve mobil tarifelere sahip olmaya kadar. Mobil sözleşme planları, tıpkı ön ödemeli planlarında olduğu gibi 5 Euro’dan başlıyor. Oranlarla ilgili olarak kombine fiber ve mobilbunlar 50 Mbps fiber ile 29 Euro’dan veya 300 Mbps fiber ile 39 Euro’dan alınabilir.

Yeni Llamaya mobil fiyatları

Daha önce de belirttiğimiz gibi, oranların yenilenmesi hem mobil, yani sözleşmeli hem de ön ödemeli veya kartlı olarak gerçekleşir. Sözleşme yönteminde, fiyat artışları olmadan gezinmek için veri ekledikleri için oranlar önemli bir gelişme elde eder. Şimdi sınırsız aramalarla 10 avro oranındaki ilk gelişmeyi görüyoruz. gezinmek için 10 GB’a sahip olur önceki 6Gb yerine.

cep telefonu ara

Kendi adına, ayda 15 avroluk modalite şimdi sunuyor göz atmak için 20GB şu anda sahip olduğu 14 GB yerine. Sınırsız arama hala dahildir. Bu değişikliklerle birlikte sözleşme oranları aşağıdaki gibidir:

  • 5 Euro karşılığında 150 dakika ve 3 GB
  • 10 Euro karşılığında sınırsız arama ve 10 GB
  • 15 Euro karşılığında sınırsız arama ve 20 GB
  • 7.50 Euro için Konuşma Planı

Ön ödemeli olarak da değişikliklerimiz var. işte bir tane geliyor sınırsız aramalarla yeni 5GB oranı 7.5 euro için. Tarama için artık 6 GB yerine 7 GB olan 10 Euro’luk plan ve tarama için 14 GB yerine 15 GB olan 15 Euro planı da geliştirildi. Sınırsız arama içeren Yalnızca Ses tarifesinin fiyatı düşer ve ayda 7 avro karşılığında kullanılabilir. Sözleşme portföyü aşağıdaki gibidir:

  • 5 Euro karşılığında 150 dakika ve 3 GB
  • 30 Euro karşılığında evde 120 GB Planazo İnternet
  • 7 Euro için Konuşma Planı
  • Sınırsız arama ve 7,50 Euro’ya 5 GB
  • 10 Euro karşılığında sınırsız arama ve 7 GB
  • 15 Euro’ya sınırsız arama ve 15 GB

Son olarak, Llamaya’nın sunduğu ek 10 GB promosyon 28 Şubat’tan önceki sözleşmeler için ön ödemeli 7GB ve 15GB oranlarında.

MásMóvil’in MVNO’su Llamaya postu, ADSLZone’da ilk kez yeni mobil tarifeleri başlattı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…