MásMóvil, en pahalı fiber ve mobil tarifesinde ücretsiz olarak gigabaytları artırıyor

Segmenti ucuz fiber ve yakınsak oranlar mobil hat ile her zamankinden daha fazla orantı var. Şu anda fiyatlarda aşağı yönlü güçlü bir rekabet var ve Daha FazlaMobil bu güçlü rekabeti fark etmeye başlıyor. Bu nedenle, operatör, yalnızca fiber oranlarındaki koşullarını iyileştirdikten sadece birkaç gün sonra, yakınsak fiber ve mobil oranlarındaki koşulları iyileştirmiştir.

Şimdiye kadar MásMóvil, 20 veya 25 GB veri veya simetrik 100 veya 600 Mbps fiber arasında seçim yapabilen dört fiber ve mobil hıza sahipti. Şimdi, her iki oranı daha iyi ayırt etmek için operatör, sunduğu gigabaytları en pahalı modda iyileştirdi. Yani şimdi 25 GB yerine 35 GB.

25 GB’den 35 GB’a: MásMóvil’in yeni yakınsamaları bu şekilde devam ediyor

Bu nedenle dört olası seçenek, öncekiyle aynı fiyatları koruyarak aşağıdaki gibidir:

  • Simetrik 100 Mbps fiber + 20 GB ve kişi başına sınırsız çağrı 39,90 € bir ay
  • 100 Mbps simetrik fiber + 35 GB ve üç ay boyunca ayda 39,90 Euro’ya sınırsız arama, sonra €44,90 bir ay.
  • Simetrik 600 Mbps fiber + 20 GB ve üç ay boyunca ayda 39,90 Euro’ya sınırsız arama, sonra 49,90 € bir ay.
  • 600 Mbps simetrik fiber + 35 GB ve üç ay boyunca ayda 39,90 Euro’ya sınırsız arama, sonra €54,90 bir ay.

İkinci modda 25 GB’den 35 GB’a çıkmanın yanı sıra ek mobil hatlarda da iyileştirmelerimiz var. Daha önce ayda 3 avro daha fazla 1 GB veri ve sınırsız çağrı içeren bir mobil hat eklemek mümkündü. Şimdi, bu ek satırı şu şekilde eklemek mümkündür: 3 GB veri ve sınırsız arama tamamen Bedava hem 100 hem de 600 Mbps fiberde, bu nedenle yalnızca maliyeti ortadan kaldırılmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut gigabayt sayısı üç katına çıkar.

Dört adede kadar ek satır ekleyebilirsiniz: 10 Euro daha fazla için 35 GB

Ek hatlara gelince, onları kiralamak artık daha kolay ve daha ucuz. Dört adede kadar ek mobil hat ekleyebiliriz, bunların tümü sınırsız çağrı içerir. Fiyatları:

  • 5 GB ve sınırsız arama: Ayda 3 Euro daha fazla
  • 8 GB ve sınırsız arama: Ayda 5 Euro daha fazla
  • 20 GB ve sınırsız arama: Ayda 8 Euro daha fazla
  • 35 GB ve sınırsız arama: Ayda 10 Euro daha fazla

Yakınsak oranlarda kalıcılık 3 ay olup, daha önce iptal etmeniz durumunda 181,5 Euro ceza kesilmektedir. Ayrıca Agile TV’yi fiyata ekleyebilir ve üç aylık ücretsiz DAZN’nin keyfini çıkarabilirsiniz.

MásMóvil postası, en pahalı fiberinde ücretsiz olarak gigabaytları artırır ve ADSLZone’da ilk olarak mobil hızı ortaya çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…