Markanın en dayanıklı akıllı saati Amazfit T-Rex Pro, askeri sertifika ve 18 günlük özerklik getiriyor

Amazfit akıllı saatlerinin arkasındaki Asyalı giyilebilir şirket Huami, yeni bir model tanıttı. Hakkında Kataloğunda en dayanıklı spor saat olarak öne sürülen Amazfit T-Rex Pro tarihe kadar. Bunun için askeri sertifikaya sahip olmakla birlikte, diğer şeylerin yanı sıra bir AMOLED ekrana, kan oksijen doygunluğu okumasına veya 18 günlük özerkliğe sahiptir.

Adından da anlaşılacağı gibi, Amazfit T-Rex Pro T-Rex’in geliştirilmiş bir versiyonu, geçen yıl sundukları ve Xataka’da zaten analiz ettiğimiz bir akıllı saat. İkisi arasında belirli farklılıklar olsa da her iki model de güç ve dayanıklılığa çok önem veriyor.

{«videoId»:»x804yey»,»autoplay»:true,»title»:»Amazfit T-Rex Pro İçgüdünüzü Keşfedin»}

Amazfit T-Rex Pro teknik sayfası

AMAZFIT T-REX PRO

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

MALZEME

EKRAN

KAYIŞ BOYUTU

BAĞLANTI

SENSÖRLER

DİRENÇ

AKÜ

FİYAT

47,7 x 47,7 x 13,5 mm 58 gram

polikarbonat

1.3 inç AMOLED Çözünürlük 360 x 360 piksel

22 mm

GPS+GLONASS/ GPS+BeiDou/ GPS+GalileoBluetooth 5.0

BioTracker 2 PPGATri eksenli ivmeölçer Jeomanyetik sensörOrtam ışığı sensörüBarometrik altimetre

10 metreMil-STD sertifikası

390 mAh Manyetik POGO Pin Şarj Cihazı

169,90 €

Fonksiyonlarda ve dirençte profesyonel

Belirttiğimiz gibi, Amazfit T-Rex Pro, benzer bir tasarım ve benzer özellikleri korurken T-Rex’in ayak izlerini takip ediyor. Ancak, bir adım yukarıya yerleştirilecek ve Pro takma adını alacak bir dizi iyileştirme getiriyor. onunla daha fazlasını yapabilmemiz için daha iyi dayanıklılık ve yazılım özellikleri.

Amazfit akıllı saatlerin devasa (ve kaotik) kataloğunu anlamak: seriler, modeller ve karşılaştırma

Saat bir ile birlikte gelir 360×360 piksel AMOLED ekran ve 1.3 inç. Saatin gövdesi polikarbonattan yapılmış olsa da bu dairesel ekrana dört yan düğme ve metal bir çerçeve eşlik ediyor. Kayışı, 22 mm genişliğinde silikondan yapılmıştır. Bu… büyük bir saat, bu genellikle yanıltıcı olsa da, ağır olduğu anlamına da gelmez.

sanat panosu

Sağlık bölümünde Amazfit, saatin 100’e kadar farklı sporu tespit edin. Farklı sensörleri, bu sporlar sırasında diğer şeylerin yanı sıra kalp atış hızını, hareketi, kan oksijen doygunluğunu veya yakılan kalorileri izlemesini sağlar. Geceleri de çalışmaya devam eder, sensörleri ile ışık, derin ve REM uykusunu algılayabilir.

Bağlantı söz konusu olduğunda, Bluetooth ile birlikte GPS ve diğer üç coğrafi konumlandırma sistemine sahiptir. Bununla, cep telefonu yakında ve bağlı olmasa bile bir antrenman rotasını doğru bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bu, 390 mAh ile saatin pilinden ve özerkliğinden bahsetmenin zamanı geldi. 18 günlük kullanım sunabilir, ancak yoğun kullanım varsa ve GPS her zaman açıkken yalnızca 40 saat varsa bu yarıya düşer. Yüküne gelince, bir buçuk saat yeterlidir.

ekran görüntüsü

Sonunda, T-Rex Pro’nun en çok övündüğü karakteristik olan direncine sahibiz. -40 ila 70 santigrat derece arasındaki sıcaklıklara dayanabilir. Nemli koşullarda sıvı sızıntısı olmadan 240 saat ve tuzlu ortamlarda 96 saate kadar çıkabilmektedir. Suya dayanıklılığı 10 ATM’dir. Saat, askeri MIL-STD sertifikası aldı.

ekran görüntüsü 1

Amazfit T-Rex Pro’nun sürümleri ve fiyatları

Eğer istersek Amazfit’ten T-Rex Pro’yu satın alın Resmi web sitesinden 169.90 Euro’ya İspanya’da zaten yapılabilir. Saat, silikon kayış için üç farklı renkte mevcuttur: siyah, koyu mavi ve krem ​​gri

Daha fazla bilgi | Amazon

– Haberler Markanın en dayanıklı akıllı saati Amazfit T-Rex Pro, askeri sertifika ve 18 günlük özerklik getiriyor aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…