Magic: The Gathering Arena artık tüm cep telefonlarından indirilebilir

Wizards of the Coast geliştiricisinin yeni mobil oyunu, Büyü: Toplama Arenası Beta sürümünden çıktıktan sonra tüm Android terminalleri için zaten mevcut.

Artık Android cihazınızda en iyi rol yapma oyunlarından birini oynayabilirsiniz

Magic: The Gathering Arena artık herkesin kullanımına açık

Magic: The Gathering Arena, popüler rol yapma oyunları karakterlerini geliştirmek için koleksiyon kartları kullanan ve 2019’dan beri geliştiricisi onu önce Windows’a, ardından MacOS’a ve her türlü dijital platforma taşımaya karar verdi. Şimdi mobil versiyonu geliyor2018 yılından beri çalıştıkları .

Mobil terminaller için bu yeni kart oyunu, geçen Ocak ayında Android’de erken erişim modunda piyasaya sürüldü, belirli gereksinimleri karşılaması ve oynamak için uyumlu bir cihaza sahip olması gerekiyordu, ancak şimdi yaratıcıları oyunun Twitter’daki resmi hesabından bunun olduğunu zaten onayladılar. başlık artık Google Play Store’daki tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Magic: The Gathering Arena nasıl oynanır

Bu başlığı hiç oynamadıysanız, endişelenmeyin çünkü oyunun mekaniğini adım adım açıklayacak bir eğitim ve ek olarak, aracılığıyla pratik yapmanızı sağlayacaktır. gündelik maçlar Becerilerinizi geliştirebilmeniz için Yapay Zeka’ya karşı.

Bu oyunun mekaniği gerçekten çok basit: oyuncular beş ayrı mana rengi oluşturan kartlara sahip desteler ve bu manayı tüketen kartları kullanın büyü yap, yaratıkları çağır ve özel yetenekler sergile. Oyunun amacı, rakibin hayatını sıfıra indir aynısını sana yapmadan önce.

Magic: The Gathering Arena iş başında

Magic: The Gathering Arena iş başında

Ayrıca, oynadıkça şunları elde edebileceksiniz: günlük ödüller, özel etkinliklere katılın farklı ödüller almak ve böylece daha fazla kart almak için kendi güvertelerinizi yaratınher savaşta en uygun olanı kullanabilmek.

Magic: The Gathering Arena, bir tamamen ücretsiz oyun her zamanki gibi, 49.99 Euro’ya kadar uygulama içi satın alma işlemine sahip olan ve doğrudan indirme bağlantısı Google Play Store’dan sizi bu satırların altında bırakıyoruz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Magic: The Gathering Arena girişi artık tüm cep telefonlarından indirilebilir, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…