macOS 11.3’ün ikinci beta sürümü artık geliştiriciler için mevcut

macOS 11.3'ün ikinci beta sürümü artık geliştiriciler için mevcut

Apple, macOS Big Sur 11.2’nin ikinci beta sürümünü yayınladı. Geri kalan işletim sistemlerinin beta sürümlerinin gelmesinden sonra, birçoğu ilginç yeni özelliklere sahip, sıra Mac’te.Bilgisayarlarımıza hayat veren işletim sistemi, bir güncellemenin ne olacağını geliştirmeye devam ediyor. bu bahar gelmeli.

Beta 2: ayar haberleri

Bu yılın Haziran ayında macOS 12’nin sunumundan önce hala macOS 11.x’in bir veya iki sürümü daha için yer, şu anda uğraştığımız gibi. Bu güncelleme, önceki sürümde gördüğümüzden daha fazla yeni özellik getirmemelidir. Stereo modunda HomePod’ları, yeni onarım menülerini, Safari için daha fazla seçeneği ve daha fazlasını destekleyen ilk beta sürümünde olduğunu hatırlayın.

Bu nedenle, bu güncelleme, performansı artırmaya ve bahsettiğimiz haberlerin gelişini cilalamayı bitirmeye odaklanmalıdır. Unutmayalım ki macOS 11 Big Sur M1 ile Mac’lerde çalışan ilk ARM işletim sistemibu nedenle Apple, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı bir şekilde test etmesine rağmen, kullanıcı tarafından görülmese bile iyileştirmeler için hala yer var.

Yalnızca geliştiricilere sunulan güncelleme, kayda değer bir değişiklik içermiyor ve kesinlikle belirli bir hatayı parlatmaya odaklanır gelecek hafta gelmesi gereken kesin sürümün gelmesinden önce.

Her zaman olduğu gibi, bu güncellemeyi Mac’lerimize yükleyebilsek de, bunun hala bir Beta sürümü olduğunu hatırlamak önemlidir. Halihazırda halka sunulan son sürümün ikinci versiyonu olmasına rağmen, yine de ara sıra hata içeriyor, bu nedenle günlük kullanım için bilgisayarlara kurulmamalıdır.

Hayatımızın metaforu olmak isteyen kağıt uçak oyunu Lifeslide: haftanın uygulaması

Zaten beta döngüsündeysek, güncellemeyi şurada bulacağız: Sistem Tercihleri OTA güncellemesi olarak. İlk birkaç saat boyunca Apple sunucuları normalden daha fazla talep alabilir, bu nedenle bekleme süresi daha uzun olabilir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler macOS 11.3’ün ikinci beta sürümü artık geliştiriciler için mevcutaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…