Mac’imizin varsayılan yazıcısı nasıl seçilir ve adı ve konumu nasıl değiştirilir?

Mac'imizin varsayılan yazıcısı nasıl seçilir ve adı ve konumu nasıl değiştirilir?

Doğru, eskisinden daha az yazdırılıyor, ancak bazı ortamlarda, örneğin ofislerde, belgeleri yazdırmak bizim için hala yaygın. Ayrıca ofislerin bulunduğu dikkat edilmesi gereken birden fazla yazıcı olabilir yazdırılacak belgeleri doğru makinede göndermek için. Bu bağlamda bugün Mac’imizin varsayılan yazıcısı, adı ve konumu hakkında konuşacağız.

Diğerlerine karşı bir varsayılan yazıcı

{«videoId»:»x7znnzk»,»autoplay»:true,»title»:»MASTER TELEGRAM UZMAN olmak için 25 numara»}

Varsayılan yazıcının güzelliği, belirli bir belgeyi yazdırıyoruz, seçilen yazıcıya bakmamız gerekmiyor. Doğal olarak, sadece bir tane varsa, bu ayar anlamını kaybeder, ancak diğer durumlarda onu seçme adımları aşağıdaki gibidir:

  1. Apple () menüsünde seçiyoruz Sistem Tercihleri.
  2. içeri girdik Yazıcılar ve tarayıcılar.
  3. Bölümde Varsayılan yazıcı Bize uygun olanı seçiyoruz.

Burada bir seçeneğin olduğunu göreceğiz Son kullanılan yazıcı. Adından da anlaşılacağı gibi, bu ayar, yazdırma panelinde bir yazıcı seçildiğinde, biz manuel olarak başka bir tane seçene kadar aynısını seçmeye devam edecek. Yararlı bir seçenek, ancak hatalardan kaçınmak için akılda tutulması gereken bir seçenek.

Şimdiye kadar varsayılan yazıcı ile yazdırma işlerimizi istediğimiz makineye gönderdiğimizden emin olacağız. Şimdi için farklı yazıcıları tanımla onları nasıl yeniden adlandıracağımızı ve bir konum ayarlayacağımızı görelim. Adımlar şunlardır:

  1. Apple () menüsünde seçiyoruz Sistem Tercihleri.
  2. içeri girdik Yazıcılar ve tarayıcılar.
  3. Sol kenar çubuğundaki listeden düzenlemek istediğimiz yazıcıyı seçiyoruz.
  4. Tıklamak Seçenekler ve yedek parçalar.
  5. bir İsim ve bir Konum.

Ekran Görüntüsü 2021 03 26 Saat 10 37 46

Yazıcının adının ve konumunun Yalnızca Mac’imizde not edilecektir.. Bu, onlara kuruluşumuz için uygun olan adlar verebileceğimiz ve yazıcının diğer kullanıcılarının kendi adlarını kullanabilmelerini sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

iPhone'umuzla iyi fotoğraflar çekmek için altı temel ipucu

Yazının başında da söylediğimiz gibi gitgide daha az baskı yapıyoruz ve daha az yazıcımız var ama kullanacağımız yazıcı konusunda net olmamızın uygun olduğu birden fazla durum var. Açık bir örnek, ofiste veya ofiste bir yazıcımız ve evde başka bir yazıcımız varsa. Bu durumlarda, varsayılan yazıcı ve yapılandırdığımız tüm yazıcıların adları çok faydalı olacaktır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Mac’imizin varsayılan yazıcısı nasıl seçilir ve adı ve konumu nasıl değiştirilir?aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…