Mac’imizdeki Müzik uygulamasında çalma listesi klasörleri nasıl oluşturulur ve kullanılır

Mac'imizdeki Müzik uygulamasında çalma listesi klasörleri nasıl oluşturulur ve kullanılır

Mac’imizdeki Müzik uygulamasındaki çalma listeleri, daha sonra çalmak üzere farklı albümlerdeki farklı şarkıları belirli bir sırayla düzenlememize olanak tanır. Tematik listeler, sanatçılar vb. oluşturabiliriz. Onları iyi tanıdıktan sonra o kadar faydalıdır ki, çok sayıda listeye sahip olmamız yaygın bir durumdur. Sipariş nasıl tutulur? Çalma listesi klasörleriyle basit.

iPhone veya iPad’de eşzamanlanan Mac’te oluşturuldu

{«videoId»:»x7zhfw2″,»autoplay»:true,»title»:»Audio 8D, Bu DENEYİMİNİZİ DEĞİŞTİREN SES»}

Akılda tutulması gereken ilk şey, bu çalma listelerini oluşturmak için bir Mac’e ihtiyacımız olacağıdır.Ardından, listeler oluşturulduktan sonra, iCloud ve Apple Music aboneliğimiz aracılığıyla senkronize edin iPhone veya iPad’imizle. Bir çalma listesi oluşturma adımları çok basittir:

  1. Uygulamayı açıyoruz Müzik Mac’imizde.
  2. Menüde Arşiv Biz seciyoruz Yeni ve daha sonra çalma listesi klasörü.
  3. Bir isim yazıp Enter’a basıyoruz.

Yeni klasörün aşağıdaki sol kenar çubuğunda göründüğünü göreceğiz. çalma listeleri. Artık listelerimizi buna ekleyebiliriz. İşlem bu kadar basit hadi bir listeye tıklayıp klasörün üstüne sürükleyelim sadece yarattığımız. Yalnızca oluşturduğumuz listelerin bir klasör içinde olabileceğini unutmamamız önemlidir. Apple Music’teki listeler dışarıda bırakılmalıdır.

Ve klasörlerin ne gibi avantajları vardır?

Daha çok sahip olmamıza izin verilen sipariş birçok oynatma listesi oluşturduysak. Klasör adının solundaki üçgen düğmesine dokunarak bunları kategorilere ayırabilmek ve “gizleyebilmek” çok kullanışlıdır.

Bu klasörler, sıra dışında, çeşitli listelerin içeriğini rastgele veya sürekli olarak oynatmamızı sağlar. Yani, sanki tek bir listeymiş gibi. Bunu yapmak için, sadece Mac’te mevcut olan bir şey, sadece kenar çubuğundaki listeden adı seçip Oyna veya Rastgele Müziğin çalmaya başlaması için Oynatma, klasör içindeki tüm listelerdeki tüm öğeleri kapsayacaktır.

iPhone veya iPad'imizde müzik çalma geçmişini nasıl görebilirim?

Ve bu kolay. Oluşturduğumuz çalma listelerinin sayısı bizi bunaltmaya yettiğinde farklı klasörlerde rahatlıkla organize edebiliyoruz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Mac’imizdeki Müzik uygulamasında çalma listesi klasörleri nasıl oluşturulur ve kullanılıraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…