Maceracılar! Amazfit T-Rex akıllı saat sadece 99,99 Euro’ya

Maceracıysanız, bazı ekstrem sporları seviyorsanız ve çok para harcamadan, darbe vermekten korkmadan tüm maceralarınızda size eşlik edecek bir akıllı saat arıyorsanız, o zaman şanslısınız çünkü artık mümkün. Amazfit T-Rex’i önemli bir indirimle satın almak.

Çok hafif bir saatte askeri direniş

Harika özelliklere, kaliteye ve iyi bir fiyata sahip bir akıllı saat seçerken, Xiaomi’nin Amazfit ailesinin harika bir seçim olduğuna şüphe yok. Bu durumda, Amazfit T-Rex Muazzam direncinin öne çıktığı harika özelliklere sahip bir akıllı saattir. O kadar ki, sahip olduğu askeri sertifika her türlü çarpma ve düşmelere sorunsuz dayanacak şekilde. Bu nedenle macera sporları yapmak için en çok tavsiye edilen akıllı saatlerden biri.

İlk bakışta, dört taraftan da güç ve direnç gösteren bir model. Ve bu Amazfit T-Rex’in iç yapısının güçlendirilmiş tasarımı ve gövdesinin detayları çok fazla güç ve direnç iletir. Amazfit modeli aştığı için sadece bir görünüm değil 12 askeri sertifikabu da herhangi bir olumsuz ortamda tüm bu direnci ve görünür güvenilirliği sağlar.

Başlangıç ​​olarak, 2 saatlik bir sürede 40 ila 70 derece arasındaki hızlı bir sıcaklık değişimine dayanabildiğine dikkat edilmelidir. bir modeldir 50 metreye kadar dalgıçbu yüzden havuzda veya denizde yüzerken takabiliriz ve her türlü çarpma veya düşmeye karşı büyük direncine rağmen çok hafif bir saattir, sadece ağırlığı vardır. 58 grambu yüzden giymek çok rahat.

Aksi nasıl olabilir ki, Amazfit T-Rex, kalp atış hızımızı ve antrenman veya aktivitemizin tüm verilerini kontrol etmemizi sağlar. Teklifler 14’e kadar yerleşik spor modu ve akıllı bildirimler gibi geleneksel akıllı saatlerde ortak olan diğer işlevler. Bu sayede cep telefonumuzu cebimizden veya sırt çantamızdan çıkarmadan cep telefonumuza ulaşan her şeyden, mesajlardan, e-postalardan, WhatsApp veya çağrı bildirimlerinden haberdar olabiliyoruz.

1.3 inç ekrana ve 360×360 çözünürlüğe sahiptir. Bluetooth ve GPS ve Amazon bize teklif dahilinde siyah, haki veya askeri yeşil olmak üzere üç farklı renk arasından seçim yapma imkanı sunuyor.

Amazfit T-Rex’i satın alarak 40 Euro tasarruf edin

Amazfit T-Rex, büyük gücüne ve performansına rağmen, Xiaomi’nin ortağı olan yüksek kaliteli ürünleri çok makul bir fiyata takip eden bir saattir. O kadar ki, T-Rex’in resmi fiyatı sadece 139,99 Euro’dur, ancak şimdi sadece onu almak mümkün. 99,99 €.

Bu, Amazon’un bu modelde neredeyse %30 indirim uygulayan mevcut flaş teklifi sayesinde. Bu nedenle, ilgileniyorsanız ve satın alımınızda 40 Euro tasarruf etmek istiyorsanız, teklif birkaç saat içinde sona ereceği için acele etmelisiniz.

Giriş Maceracılar! Amazfit T-Rex akıllı saat sadece 99,99 Euro’ya Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…